METALFEST Open Air 2010

Kdy: Zpět na přehled akcí 21/05/2010 – 23/05/2010
Kde: PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín
Cena: 800, Kč na www.mastersofrock.cz / 850,- v ostatních předprodejích (platí do 30.4. 2010!)
Vstupenky

1. ročník mezinárodního metalového festivalu v ČR!

21. – 23. 5. 2010 PLZEŇ, Amfiteátr Lochotín

Česká Republika má nový letní mezinárodní metalový festival! Jeho první ročník se uskuteční již na konci května, přesně 21. – 23. 5. 2010 v PLZNI, v Amfiteátru Lochotín a otevře tak velkolepě letní festivalovou sezónu v ČR!

3 dny nabité tvrdou muzikou!
Celkem 31 skvělých metalových koncertů!
Autogramiády účinkujících na Prosperita Meet And Greet Stage!

DOSUD POTVRZENÉ KAPELY:

HAMMERFALL, SONATA ARCTICA, AMON AMARTH, TWILIGHT OF THE GODS – BATHORY Tribute Band, KORPIKLAANI, DEATHSTARS, FINNTROLL, NEVERMORE, DEATH ANGEL, ELUVEITIE, FREEDOM CALL, LEGION OF THE DAMNED, DEICIDE, MARDUK, DECAPITATED, POWERWOLF, BRAINSTORM, LEAVES´EYES, VADER, NIGHTMARE, ELVENKING, ASTRAL DOORS, VITACIT, CITRON, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, FATA MORGANA, ARKONA, STEELWING, CAULDRON, VARG, VIRRASZTOK.

Prosperita Meet And Greet Stage
Setkání fanoušků s hvězdami mezinárodní a tuzemské metalové scény, autogramiády. Program autogramiád najdete na festivalových stránkách www.metalfest.eu v sekci Autogramiády.

AREÁL:
Plzeňský přírodní amfiteátr Lochotín se stal legendárním díky folkovému festivalu Porta, který se na tomto místě v minulosti konal. Areál je obklopen krásným parkem a rozsáhlými loukami. Z jedné části sousedí s plzeňskou ZOO. Jde o velmi pěknou přírodní lokalitu, přitom jen 1km vzdušnou čarou od historického centra města PLZNĚ!

VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek, celofestivalových permanentek je v plném proudu!
K dostání u pořádající agentury Pragokoncert, na tel: 577 432 580, či 224 235 267, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, na webu www.mastersofrock.cz v sekci „Vstupenky“, ve ZLÍNĚ na baru v klubu Masters of Rock Café, v PRAZE v sídle Pragokoncertu, U Bulhara 3. Dále v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticket-Art, Ticketpro, Plzeňská Vstupenka a Eventim.

POZOR AKCE!
Při zakoupení vstupenek na Metalfest společně se vstupenkami na festival Masters Of Rock 2010 přes web www.mastersofrock.cz, získáváte DVD Masters Of Rock 2008 zdarma jako dárek! Akce však platí pouze při objednání vstupenek přes www.mastersofrock.cz a na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně, a do vyskladnění zásob DVD!

SLEVY NA VSTUPNÉM do atraktivních turistických lokalit PLZNĚ pro návštěvníky METALFESTU 2010!

PLZEŇ je jednoznačně jedním z turisticky nejatraktivnějších měst ČR! Podařilo se nám pro vás, návštěvníky Metalfestu, vyjednat 50% slevy na vstupném do turisticky nejzajímavějších míst Plzně:

  • Světově proslulý pivovar Pilsner Urquell
    Zde se seznámíte s výrobou legendárního piva Pilsner Urquell, s jeho historií a současnými moderními provozy. V historických sklepích můžete ochutnat slavný plzeňský ležák, čepovaný přímo z dubových ležáckých sudů.
  • Pivovarské muzeum
    Zábavná i poučná expozice v unikátně zachovaném právovarečném domě z 15. století, která vypráví o výrobě a způsobu podávání i pití piva od starověku do současnosti.
  • Plzeňské historické podzemí
    Poznáte život pod městem a odhalíte tajemství labyrintu chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem budován již od 14. století. Součástí prohlídky je ochutnávka piva Master polotmavý (pro starší 18 let). Vstup je z budovy Pivovarského Muzea

DALŠÍ INFORMACE:
- Stanování na loukách před amfiteátrem ZDARMA!
Stanové městečko bude otevřeno 21. 5. od 07:00 hod. ráno do 24. 5., 12:00 hod. Parkování zajištěno na louce sousedící se stanovou částí. Vše bezplatně. Zpoplatněny jsou pouze sprchové kontejnery umístěné mezi campem a amfiteátrem.
- Slevy na ubytování pro návštěvníky festivalu ve vybraných hotelech v Plzni! Výčet naleznete na festivalových stránkách www.metalfest.eu v sekci Ubytování.
- Festivalová stránka: www.metalfest.eu, zde se budou postupně objevovat další informace a novinky k festivalu.