Megakoncert LUCIE BÍLÉ s kapelou Petra Maláska

Kdy: Zpět na přehled akcí 24.06.2011
Kde: ROŽNOV p Radhoštěm, Amfiteátr Na Stráni
Vstupenky

Legendární stálice českého hudebního nebe a několikanásobná Zlatá slavice
LUCIE BÍLÁ premiérově vystoupí na megakoncertu v Rožnově pod Radhoštěm!

Fronk-213630

Díky agentuře Pragokoncert se letos do Rožnova v rámci Valašského divadelního léta 2011 poprvé podívá jednoznačně nejoblíbenější česká zpěvačka posledních dvou dekád! Ptáte se, která že to je? No přece nikdo jiný než jedinečná LUCIE BÍLÁ!

Na krásnou, charismatickou a multižánrovou megastar se můžete těšit v pátek 24.6. 2011 od 20:00 v kouzelném Amfiteátru na Stráni v Rožnově pod Radhoštěm. A vězte, že se můžete už teď těšit na známé hity, které znáte z Luciiných CD, rádií a televizních přenosů – „Ave Maria”, „Láska je láska”, „Trouba”, „eSeMeS” či „Miluji tě”.

Lucie Bílá je již řadu let naší absolutně nejpopulárnější zpěvačkou se širokým spektrem svého zaměření.
Od samého počátku devadesátých let ji můžeme sledovat ve většině významných muzikálů české scény (Bídníci, Zahrada rajských potěšení, Dracula, Krysař). Její domovskou scénou je Divadlo Ta Fantastika, kde účinkovala téměř tři roky v titulní roli muzikálu Johanka z Arku, za kterou obdržela od Herecké asociace Cenu Thálie 2000 v oboru „opereta, muzikál“.
V divadle vystupovala v muzikálu Excalibur, kde ztvárnila hned dvě role: královnu Ginevru a čarodějnici Morganu. V únoru 2005 vznikl muzikál Láska je láska, kde účinkuje Lucie v hlavní roli bez alternace a v říjnu téhož roku i muzikál Elixír života. V říjnu 2008 připravilo Hudební divadlo Karlín premiéru muzikálu Carmen, velkolepou podívanou v broadwayském stylu. I zde Lucie účinkuje v titulní roli, za jejíž ztvárnění je nominována muzikálovou komisí Herecké asociace na prestižní cenu Thálie za rok 2008. Hvězdné obsazení a nádherná hudba Franka Wildhorna přinášejí úžasný divadelní zážitek, jaký Praha dosud nepoznala. Poprvé v historii zde bylo uvedeno ve světové premiéře dílo renomovaných broadwayských autorů!
V oblasti popové hudby vydala Lucie Bílá celou řadu sólových alb, se kterými úspěšně dobývá žebříčky tuzemských hitparád. Za osudové lze označit setkání a dlouholetou tvůrčí spolupráci s autorskou dvojicí Soukup/Osvaldová, stejně tak jako jevištní „partnerství” s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem.

Ve filmu jsme mohli Lucii Bílou spatřit například v úspěšné pohádce Princezna ze mlejna, ve filmech Král UbuČas dluhů nebo v televizním pohádkovém seriálu O ztracené lásce v roli hodné Pavoučnice. Z televizní tvorby také nelze vynechat její autorský pořad Lucie na Bílo, kde kromě talentu pěveckého předváděla celých pět let úspěšně i talent scénaristický a moderátorský. Ten však absolutně prokázala v nejsledovanějším pořadu českých televizních stanic – MISS Desetiletí, který moderovala s humorem a bravurou sobě vlastní. Spolu s Karlem Gottem patří Lucie k tradičním pěveckým hostům finále soutěžě MISS České republiky. V poslední době Lucie přispěla českému filmu například nazpíváním titulní písně k filmu Marie Poledňákové „Líbáš jako Bůh“.
Dále se do povědomí televizních diváků zapsala coby moderátorka talentové soutěže vysílané na jedné české a jedné slovenské komerční televizi – Česko Slovensko má talent! V porotě zasedla po boku Jana Krause a Jaroslava Slávika.

Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje svá dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii. Jedno vystoupení bylo realizováno s Pardubickou filharmonií s dirigentem Douglasem Bostockem, druhé s Hudbou Hradní stráže a Policie ČR pod taktovkou Libora Peška. V oblasti vážné hudby spolupracuje s předními českými symfonickými orchestry, světovými sólisty a dirigenty.

lb1

Díky svému mimořádnému talentu, humoru, bezprostřednímu vystupování, ale i smyslu pro pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují, se řadí mezi nejpopulárnější a nejoblíbenější osobnosti této země. Jistě i díky těmto faktům je mnohonásobnou držitelkou prestižních ocenění – televizních Cen TýTý, Českého slavíka, Cen akademie populární hudby (dříve Gramy) a mnoha dalších významných ocenění.

Sama Lucie o megakoncertu říká: „Budu se snažit dát lidem to, pro co si přijdou. Repertoár máme barevný, veselý, dojemný, vybraný především z lásky k hudbě, ale i k divákům,“ slibuje.
Navíc se svým osobitým humorem při každém představení přidá i pár historek a vtípků: ,,Když se lidé smějí, je to pro mě to největší ocenění.“
Hudební doprovod zajistí skupina Petra Maláska, se kterým vystupuje již řadu let a pojí je přátelství.
„Jestli se s někým cítím úžasně na jevišti, tak je to Petr Malásek a jeho fantastické piáno,“ říká Lucie na adresu jednoho z nejlepších českých klavíristů.

Proto neváhejte a přijďte se na tento výjimečný koncert, který pro vás bude jistě jedinečným zážitkem, podívat. Kdy a kam? V pátek 24.6. 2011 do Amfiteátru Na Stráni ve Valašském Muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Koncert se uskuteční za každého počasí!

Více informací na www.valasskedivadelnileto.cz

Pozor! Doporučujeme zajistit si vstupenky včas!

Vstupenky na tento jedinečný prázdninový koncert jsou k dostání v místních předprodejích a v síti www.ticketpro.cz,www.ticketportal.cz a www.ticketart.cz.

Rožnov Pod Radhoštěm: 
Knihkupectví Nohavica (bývalý Lukas), Palackého 43, tel: 571 611 969
Knihkupectví Pergamen, tel: 571 654 897
T klub – kulturní agentura, Zemědělská 592, tel: 571 651 233
u pokladen Muzea, tel: 571 757 111
Valtická Vinotéka, Masarykovo nám., tel: 777 690 421
Frenštát p. R. - ICM, Nám. Míru 1, tel: 556 836 916
Valašské Meziříčí - Knihkupectví Jana Jasná, Komenského 112 (směrem ke kostelu), tel: 571 621 163
Vsetín - Čedok, tel.: 571 411 951
Zlín - Masters of Rock Cafe, Čepkov – Tyršovo nábřeží 5497, tel: 777 701 592
Vstupenky můžete objednávat i na dobírku. Po zaslání Vaší objednávky na e-mail: mikeskova@pragokoncert.com, kde musíte uvést, kolik kusů vstupenek objednáváte a Vaši adresu s telefonickým kontaktem, Vám vstupenky přijdou poštou. K ceně vstupenky bude připočtena cena za dobírku dle tarifů české pošty. Více informací na tel: 577 001 122 a 777 701 583.