Megakoncert bratří Nedvědů

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/04/2012
Kde: ZLÍN, Velké Kino
Vstupenky

Vzácné setkání Jana a Frantíška Nedvědovýc

Legendární stálice českého folkového, country a trampského stylu BRATŘI NEDVĚDOVÉ spolu míří do Zlína!

Agentura Pragokoncert si pro Vás připravila speciální hudební bonbonek!
A to v podání legendárních stálic českého folkového, country a trampského stylu! Ptáte se, kdo to může být? No přece nikdo jiný než BRATŘI NEDVĚDOVÉ s kapelami !!! A to v rámci svého společného koncertu s názvem VZÁCNÉ SETKÁNÍ HONZY A FRANTIŠKA NEDVĚDŮ! A ne zvlášť, ale na jednom podiu!!!

Bratři Nedvědové pro vás společně po roce zahrají a zazpívají ve středu 18. 4. 2012 od 19:00 v sále Velkého kina ve Zlíně. A vězte, že se můžete už teď těšit na protřelé fláky, které jsme si všichni zpívali jako malí i velcí u táboráku a nejen u něj, jako jsou Stánky, Ptáčata, Frankie Dlouhán, Na kameni kámen a takto bychom mohli ještě dlouho pokračovat ve vyjmenovávání.

Na samých počátcích založili Bratři Nedvědové kapelu Toronto, která byla později přejmenována na Brontosaury a společně vystupovali i ve skupině Spirituál Kvintet. Později se však dali každý na sólovou dráhu. V roce 1996 vystoupili společně na pražském Strahově, kde slavil Honza Nedvěd megakoncertem své padesáté narozeniny a kam přišlo neuvěřitelných 75 tisíc diváků!!!

A protože je dnes velká vzácnost vidět tyto bratry hrát a zpívat ve stejnou dobu a na stejném podiu, neměli byste si nechat tento jedinečný koncert ujít! Loňský koncert ve Zlíně byl beznadějně vyprodaný.

Proto neváhejte, zakupte si včas vstupenky a přijďte se na tento výjimečný večer, který pro vás bude jistě jedinečným zážitkem, podívat a zazpívat si. Kdy a kam? Ve středu 18. 4. 2012 do sálu Velkého kina do Zlína.