Masters of Rock 2017

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/07/2017 
Kde: Vizovice, areál Likérky R. Jelínek
Razov 472
763 12 Vizovice
Česko
Cena: 1750,-Kč cena je platná do 30.4.2017
Vstupenky

Masters of Rock 2017

Už XV. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 13. do neděle 16. července 2017 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích.

program

 

Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další “atrakce”, které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínsku – upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, free jump, exkurze Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí. K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd na Prosperita Meet & Greet Stage a pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.

 Od 1.března 2017 můžete festivalové permanentky na Masters of Rock a  nakupovat v předprodejních sítích TicketPortal (také na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku), TicketPro, TicketArt, TicketStream a Plzeňská vstupenka. POZOR, cena vstupenek i zde platí pouze do konce měsíce března! Vstupenky můžete nadále objednávat také na našich stránkách www.mastersofrock.cz! V prodeji jsou pouze permanentky na všechny čtyři dny, a to za cenu platnou do konce měsíce nebo do vyprodání limitované edice. Cena permanentky je 1750 Kč.

Těšíme se na vás na největší přehlídce tvrdého rocku u nás!

více info na www.mastersofrock.cz