MASTERS OF ROCK 2011

Kdy: Zpět na přehled akcí 14/07/2011 – 17/07/2011
Kde: VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek
Vstupenky

Masters_11_Prago (1)

MASTERS OF ROCK 2011

Legendarní TWISTED SISTER headlinerem Masters of Rock 2011!!!

Ano, je to tak. Legendární TWISTED SISTER míří na svůj historicky první koncert do České Republiky. Zní to až neuvěřitelně, že si na Masters odbudou svou koncertní premiéru, a to nejen pro Česko, ale nikdy nehráli ani na Slovensku a v Polsku. A tak jejich „best of show“ na Masters bude věnováno právě fanouškům z těchto zemí.

9. ročník festivalu MASTERS OF ROCK se tak stává jedním z nejsilnějších ročníků celé historie festivalu. Dramaturgie je již téměř dokončena, a tak nezbývá než se těšit na 4 nabité dny 14. – 17. 7. 2011, v tradičním areálu likérky R. jelínek ve VIZOVICÍCH!

Dosud potvrzené kapely:

TWISTED SISTER (USA) - “The Best of Show”, HELLOWEEN (Ger) - “The Best of Show”, GUANO APES (Ger), HAMMERFALL (Swe), MOONSPELL (P), AIRBOURNE (Australia), OVER KILL (USA), U.D.O. (Ger), RHAPSODY OF FIRE (Ita), AMORPHIS (Fin), ELUVEITIE (Swi) + FINNTROLL (Fin) = PAGAN ALIANCE – společné vystoupení na pódiu!, ROSS THE BOSS (USA), BONFIRE (Ger), VIRGIN STEEL (USA), OOMPH! (Ger), BRAINSTORM (Ger), DELAIN (Nl), ALESTORM (UK), EKTOMORF (Hun), SIRENIA (Nor), LEGION OF THE DAMNED (Nl), WATAIN (Swe), POWERWOLF (Ger), VISIONS OF ATLANTIS (Aut), AUDREY HORNE (Nor), Tři Sestry, Konflikt (SK), Kreyson, Alkehol, Fleret, Nil, Silent Stream Of Godless Elegy, Dark Gamballe, Jiří Schmitzer…