MANOWAR (USA), Rhapsody (Ita), HolyHell (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 14/03/2007 
Vstupenky

Dlouho očekávaná spanilá jízda „králů metalu“ MANOWAR začíná 14. března ve Zlíně!

 

Snad na žádné koncertní turné se nečekalo tak dlouho a tak netrpělivě jako na nakonec přesně o rok posunuté turné slavných amerických „Kings Of Metal“ MANOWAR. Turné „Demons, Dragons and Warriors World Tour 2006“, se nejprve posunulo kvůli zranění kytaristy Karla Logana na zimu 2006, poté management MANOWAR oznámil, že kapela nestíhá dokončit nový materiál, na kterém mělo celé turné stát, a tak aby fanoušci dostali skutečně to nejlepší – zcela ohromující novinkové album té nejvyšší možné kvality, a aby nebyli nijak a o nic ochuzeni, vydání nové desky „Gods Of War“ a celé turné, na kterém doprovází Manowar  italští metal/symfonikové Rhapsody Of Fire se svou novinku „Triumph Of Agony“ a formace brilantních muzikantů HolyHell se opět posunulo – na jaro 2007. Pro Českou Republiku, jakožto druhý domov Manowar, byly určeny a potvrzeny tyto přesné termíny: 

14.3.2007 19:00 – ZLÍN – Sportovní Hala Novesta
15.3.2007 19:00 – PARDUBICE – ČEZ Aréna
16.3.2007 19:00 – PLZEŇ – Hala Lokomotiva

OSTRAVSKÝ koncert byl definitivně zrušen! Majitelé vstupenek na Ostravský koncert Manowar mohou s „ostravskou“ vstupenkou navštívit zlínský koncert Manowar, který se uskuteční 14. 3. 2007.

manowar

Velká 100 členná armáda muzikantů a pomocníků  MANOWAR, RHAPSODY OF FIRE a HOLYHELL vyráží do Evropy 7 trucky a 6 busy a přivezou s sebou bouři energie, síly a úcty k metalu. Chtějí dosáhnout jediného cíle – přinést pravý metal tou nejúžasnější show těm nejúžasnějším fanouškům! Budou vyzbrojeni více než 450.000 watty světel a 150.000 watty zvuku dalšími 40.000 watty pódiových zesilovačů. Bude to zábava! Bude to metal! Ale hlavně, bude to show, která překoná vše, co jste doposud viděli!

A jak bude samotný koncertní galavečer vypadat? Dá se očekávat, že HolyHell budou účinkovat 50 minut, Rhapsody Of Fire s novou plackou „Triumph Of Agony“ si střihnou něco kolem hodiny a hlavní hvězda večera pak předběžně slibuje něco kolem 100 minut a překvapení v podobě „Vikingské Tématiky“.

Máme se na co těšit! Joey, Eric, Karl a Scott tvoří rozběhlou heavy-metalovou mašinu, která zde řádí již neuvěřitelných 17 let. Od podpisu první desky, kterou muzikanti tehdy podepsali vlastní krví utekla již pěkná řádka let, během níž Manowar vydali dalších 10 CD a řadu EP. Jejich aktivita ani nyní neutichá. Na konci loňského roku nejdříve vrhli na trh EP „The Sons Of Odin“ a poté živé dvojDVD „The Day The Earth Shook – The Absolute Power“. Jedná se o živý záznam koncertu Manowar z německého festivalu Earthshaker, kde Manowar doprovázelo 100 členů Filharmonie Bohuslava Martinů ze Zlína a 100 členný pěvecký sbor z Brna.

Nová deska MANOWAR „Gods Of War“ je na světě a v návaznosti na tuto velkou událost na scéně metalu se konečně rozjíždí i neuvěřitelná, spanilá Vikingská jízda MANOWAR, která díky agentuře Pragokoncert startuje právě v ČR, a to 14.3. ve Zlíně! Poté se pokračuje 15.3. do Pardubic a poslední českou zastávkou je Plzeň 16.3.

 Kings Of Metal jsou zpět, buďte u toho!

Vstupenky na koncerty Manowar jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket-Art, TicketPortal (na Zlínský koncert i na Slovensku!) a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích. Na Zlínský a Plzeňský koncert můžete vstupenky objednávat také na www.mastersofrock.cz, tel. číslech: 577 432 420 a 777 701 591 a na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com na dobírku.