MANDRAGE

Kdy: Zpět na přehled akcí 24/03/2012
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

MANDRAGE

V sobotu 24.3.2012 se od 20:00 chystá do klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově super skvělá pařba v podání jedné z našich nejoblíbenějších kapel současnosti, plzeňských MANDRAGE! Jako speciální host vystoupí DJ Friky.

Kapela Mandrage je česká pop-rocková skupina, která vznikla v roce 2001. Tato populární skvadra se skládá ze čtyř mladých kluků – Víti, Bolana, Coopiho a Matese. Rok od svého oficiálního vzniku natočili kluci demo „Říkala, že ji trápí cosi“. Obrat o 180 stupňů k lepšímu nastal, když podepsali smlouvu s Universal Music. V roce 2007 jim vyšlo CD „Přišli jsme si pro vaše děti“, pilotním singlem k tomuto CD byl song „Kapky proti slzám“. Od té doby kapela absolvovala speciální turné se spřáteleným bandem Rybičky 48, které netradičně probíhalo v dětských výchovných ústavech po celé republice, byla nominována na ceny Žebřík a Anděl a stihla i koncertovat společně s Divokým Billem na jejich turné a vydat další desku – „Hledá se žena“. Právě singl „Hledá se žena“ vyhoupl mladé Mandrage na přední příčky hitparád. V roce 2011 jim vyšla zatím poslední deska „Moje krevní skupina“. Stěžejní písní na tomto CD jsou „Františkovy Lázně“, se kterou Mandrage také rekordně dlouhou dobu drtili české hitparády. A aby toho nebylo málo, tak dalším počinem z nové desky hitovkou „Šrouby a matice“ obsadili první příčky hitparád v nejposlouchanějších českých rádiích. V roce 2011 také vyhráli v Hudebních cenách Óčka a nyní vyrážejí na své historicky největší turné právě k nové desce. Mandrage jsou v současnosti na vrcholu a právem dokazují, že jsou jednou z nejoblíbenějších kapel současnosti!

A protože turné bude historicky největší, tak už to zaručuje, že je rozhodně se na co těšit. Takže pokud je kapela Mandrage i vaší krevní skupinou, tak určitě přijďte zapařit 24.3.2012 od 20:00 do klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově! Speciálním hostem večera je DJ Friky!