LORDI (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/11/2010 – 19/11/2010
Cena: 590,- Kč
Vstupenky

18.11. PRAHA, KC Vltavská
19.11. OSTRAVA, Bonver Arena
Speciální host: THE DOGMA (Ita)

Horrorová squadra z Finska LORDI na světovém turné k nové desce 2x v ČR!

Nezapomenutelná pódiová show a kostýmy jako zásadní součást identity kapely. Kdo jiný okamžitě vytane na mysli na základě tohoto popisu než LORDI… Hardrock/heavymetalový úkaz z Finska se těší popularitě nejen v jezerní zemi, ale po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Držitelé ceny Eurovision Song Contest 2006 dokázali, že i tvrdší kapela má šanci uspět v širším měřítku (jejich song „Hard Rock Hallelujah“ získal po 45 letech vítězství pro Finsko v soutěži, která na rock a metal není primárně zaměřena). Kapela již několikrát dorazila i do ČR, naposled na festival Masters Of Rock 2010, aby svým zbrusu novým singlem “This is Heavy Metal“ famózně uzavřela celý festival a pozvala všechny fanoušky svých horrorových show na nadcházející světové turné k nové desce “Babez for Breakfast“, která vychází v září!

LORDI umně kombinují nejrůznější vlivy do jednoho celku a vdechli tak „hard & heavy“ nový život. Mísí se zde horrorový feeling známý z desek ALICE COOPERa, výbušná přímočarost velikánů KISS, provokativní skočnost TWISTED SISTER či melodická přehlednost OZZYHO OSBOURNA. Toto vše je možné v hudbě těchto maskovaných performerů najít. Pokud si přimyslíme strašidelné kostýmy, ve kterých kapela nejen vystupuje, ale zřejmě i spí, je obraz štědré rockmetalové hostiny úplný.

Yeah, Hallelujah! LORDI se k nám ve dvou koncertech (Praha, Ostrava) vrátí ve zbrusu nové show, s novými kostými a hlavně s novou, velmi slibně nazvanou deskou! Nedáte si taky sladký kousek k snídani? Nebo k večeři…”babez” chutnají vždy, a když vám je naservírují samotní LORDI, tak dvojnásob…:).

Speciálním hostem koncertu je talentovaná, ambiciózní a hlavně velmi silně charismatická banda z Itálie – THE DOGMA!

Vstupenky můžete pořídit na webu www.mastersofrock.cz, či na tel: 577 432 580, 224 235 267 na dobírku, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art a ve všech obvyklých předprodejích.