Long Distance Calling (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 10.03.2018 
Kde: Praha, Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
130 00 Praha 3-Žižkov
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 590,-Kč
Vstupenky

Prog rocková formace LONG DISTANCE CALLING představí nové album v Praze!

 

Německá formace LONG DISTANCE CALLING rozhodně patří mezi nejzajímavější projekty post rockové scény. V loňském roce vydali již šesté album »Trips«, které je podle kritiků vůbec nejlepším kouskem jejich kariéry. Kapela se ale odjakživa zaměřovala spíše na instrumentální tvorbu a nutno podotknout, že při složitosti a technické náročnosti jejich skladeb bylo občasné hostování víc než dost. Své stopy na předchozích albech zanechal například John Bush (ex-Anthrax) a Jonas Renkse (Katatonia). Album »Trips« ale vokál výjimečně obsahovalo na celé polovině skladeb. Pro rok 2018 se však věci zase mění. Kapela oznámila vydání nové desky »Boundless«, která by měla vyjít 2. února. Pro tentokrát se vrací k původnímu soundu – žádný host, žádný vokál a jen čisté a technicky náročné party, tak jsou fanoušci LONG DISTANCE CALLING zvyklí.

A jak to u nich chodí, i přes složitou kompozici vše opět nádherně ladí a jejich hudba se poslouchá výborně. Inu posuďte sami, tento jedinečný koncert pro hudební fajnšmekry lze shlédnout 10. března v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho!

Vstupenky na koncert zakoupíte za 590 Kč na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketStream a TicketLive.