KORPIKLAANI (Fin), ELUVEITIE (Swi)

Kdy: Zpět na přehled akcí 17/10/2010
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 550,- Kč
Vstupenky

Folkmetalový večírek s KORPIKLAANI a ELUVEITIE bude ve ZLÍNĚ!

17.10. 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
Speciální host: Godnr. Universe (Swi)

Finský folkmetalový klan u nás nemůže dlouho chybět, bylo by nám smutno! A tak se tato veleoblíbená parta veselých muzikantů z Lahti vrací do ČR, do svého druhého domova, do ZLÍNA, aby zde opět neúnavně šířila energii, skočné lesní hudby a především dobré nálady. Správně rozjařenou pohodu mohou jejich posluchači po celém světě čerpat z již 8. řadové desky, která v loňském roce vtrhla na pulty silou osvěžujícího finského lijáku – „Karkelo“! Nekonečně pozitivní hudbě KORPIKLAANI nelze nepodlehnout, zvláště v případě živého vystoupení… Divoký metal zahalen do omamné vůně dřeva a finského folkloru, to je spolehlivý recept, který přiměje každého pustit se do divokého tance, zpěvu a oslavy zlatavého nápoje, který máme všichni tak rádi. Charismatická kapela kolem neméně charismatického frontmana Jonne Järvely jistě do svého koncertního playlistu pro ZLÍN zařadí také lesem vonící hity z poslední desky!

Ze země malebných pohledů a horských štítů zas přichází osmero muzikantů, s folkmetalem v krvi! ELUVEITIE! Švýcarsko má své temné metalové krále CELTIC FROST. Trůn folk metalu však v zemi neutrality patří právě ELUVEITIE! Metal této nesmírně oblíbené formace je silně ovlivněn keltskou lidovou hudbou. Svědčí o tom zajímavé zapojení nástrojů jako irské dudy, flétna, mandolína, housle či flašinet. Mimo aktuální studiové desky „Everything Remains As it Never Was“ nabízejí ELUVEITIE také ochutnávku toho nejlepšího ze své tvorby, která vyšla v loňském roce – „Slania/Evocation I – The Arcane Metal Hammer-Edition“.

V roli speciálního hosta se představí poetický projhekt dvou krásek z Eluveitie Anny Murphy a Meri Tadič – Godnr.Universe.

Nuže, 17.10. budeme ve ZLÍNĚ, MOR Café opět naslouchat veselému šamanovi, promlouvajícímu hlasem divočiny a čiré vody a vodky a magickým tónům starých keltů v podání charismatických obyvatel hor.

Vstupenky můžete pořídit na webu www.mastersofrock.cz, či na tel: 577 432 580, 224 235 267 na dobírku, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art a ve všech obvyklých předprodejích.