Katapult – “Šťastné narozeniny”

Kdy: Zpět na přehled akcí 09.11.2018 
Kde: Ostrava, hala Tatran
Cingrova 1627/10
702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 399,-Kč
Vstupenky

KATAPULT
TURNÉ 2018 – „ŠŤASTNÉ NAROZENINY!“

 

Letošní listopad se ponese v narozeninovém oslavném tónu. Legendární KATAPULT slaví a jeho frontman Olda Říha také! A právě v pátek 9.11.2018 odstartuje v Ostravě první ze série tří speciálních narozeninových show této naší legendy. Hala Tatran se bude otřásat v základech! Další města už budou jen Brno a Praha, takže neváhejte a dorazte do Ostravy!

Česká rocková skupina KATAPULT vznikla v roce 1975. Zakladatelem a vůdčí osobností je zpěvák a kytarista Oldřich Říha. Katapult za svou dlouhou a úspěšnou historii odehrál nespočet koncertů a je na druhém místě z českých kapel co se prodeje hudebních nosičů týče. Dvakrát zvítězil v soutěži Zlatý slavík a v roce 2007 byl uveden do Beatové síně slávy v kategorii hudebních skupin.

Katapult je prostě skutečná legenda a jeho zakladatel Olda Říha je pravým dělníkem rock´n´rollu! Jejich koncerty bývají velmi energické i melancholické a hlavně dloooouhé! Fanoušci Katapultu si tak vždy přijdou na své. Jejich tvorba zasahuje napříč generacemi, a tak na koncertech vídáme jak děti, tak jejich prarodiče.

A proto neváhejte a rozhodně si nenechte ujít tento narozeninový koncert, který se už v budoucnu nemusí opakovat! Čeká na vás více než 3 hodiny nejlepších songů Katapultu! A že to Olda Říha umí rozjet! Tak tedy sraz 9.11.2018 od 19:00 v hale Tatran v Ostravě! A určitě zas někdy přííííštěěěěě!

Vstupenky zakoupíte v sítích: www.ticketportal.cz, www.tickelive.cz, www.ticketpro.cz, www.ticketstream.cz a na pobočkách Ostravského Informačního servisu, Informační centra Elektra, Karolína, Letiště, Přívoz, Svinov, Věž.