KATAKLYSM (Can/USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 17/01/2010
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 550,- Kč
Vstupenky

KATAKLYSM v rámci evropského turné k aktuální desce „Prevail“ v jediném, exklusivním koncertě pro ČR – ZLÍN, Masters Of Rock Café!

17.1. 19:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Kanadští králové death-metalu KASTAKLYSM konečně oznamují evropské turné ke své aktuální desce „Prevail“. Doprovázet je budou další 4 skvělé kapely. Satanističtí Rakušané BELPHEGOR, staří strašidelní kámoši Kataklysm kapela DARKEST HOUR (USA), řecká vycházející hvězda na nebi thrash metalu SUICIDE ANGELS a Belgičané RESISTANCE, kteří celou brutal párty odstartují. Všichni do jednoho jsou na turné velmi nažhavení. Čeká nás mega dávka zloby a agrese v té nejryzejší podobě!

Kataklysm a spol. naplánovali pro srdce Evropy, Českou Republiku jedinou zastávku, a tou bude ZLÍN a jeho Masters Of Rock Café. Kdy? V neděli 17.1.2010!

Samotní členové kanadsko-americké bandy KATAKLYSM nazývají trefně svůj metalový styl „Northern hyperblast“. Svým posledním albem „Prevail“ opět jednoznačně potvrdili, že se řadí k absolutní death metalové špičce. Jedná se již o čtrnáctý počin této skupiny, která po dobu své existence funguje v relativně ustáleném složení. KATAKLYSM chystají předvést v Masters Of Rock Café naprosto zdrcující show plnou agrese a zběsilé přímočarosti. Ukažte Mauriziovi Iaconovi a jeho šílené smečce, jak umí čeští fanoušci vařit v pekelném kotli pod pódiem v Masters Of Rock Café!

POZOR! Předprodej vstupenek za super zaváděcí cenu, platnou do 30.11. byl zahájen!

Program večera:
19:30 – 19:55 Resistance
20:10 – 20:40 Suicidal Angels
20:55 – 21:35 Darkest Hour
21:50 – 22:30 Belphegor
22:50 – 24:00 KATAKLYSM

K dostání v předprodejních sítích Ticket-Art a Ticketportal (i na Slovensku), na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a ve všech obvyklých moravských předprodejích.