KAMELOT (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 15/11/2012
Kde: PRAHA, KC Vltavská
Vstupenky

Americká melodic-metalová kapela KAMELOT potvrzuje exklusivní show pro ČR!

15. 11. 2012 20:00 PRAHA, KC Vltavská

KAMELOT je bezesporu jednou z nejcharismatičtějších a nejvýraznějších melodic metalových kapel vůbec. Skupina okolo kytaristy a skladatele Thomase Youngblooda byla v poslední době mírně nestabilní, díky odchodu frontmana Roye Khana, nicméně rok 2012 je pro kapelu velmi slibný. KAMELOT nyní nahrávají zbrusu novou, koncepční desku s originálním příběhem, nazvanou “Silverthorn“. Dohromady ji ve finále poskládá mistr producent Sascha Paeth (Edguy, Avantasia, Rhapsody) a vyjde u nás 29. října 2012! Thomas Youngblood k desce říká: “Nové písně znějí více melodicky a symfonicky, než naše předchozí dvě alba. Tento nový materiál více připomíná alba “Karma” (2001) nebo “The Black Halo” (2005).” Určitě je na co se těšit!

KAMELOT se letos představili s velkým úspěchem na festivalu Masters Of Rock, kde rovněž hrdě představili svého nového zpěváka, Tommyho Karevika! A představení to bylo opravdu famózní! Tommy Karevik je osobností na svém místě, nesnaží se napodobovat svého předchůdce a díky jeho charismatu se KAMELOT posouvají zase o kus dále!

KAMELOT jsou zkrátka zpět, a nyní nově a zcela exklusivně potvrzují své jediné podzimní vystoupení v ČR – PRAHA, KC Vltavská – 15. 11.!Prožijte jejich příběh více do hloubky, v sále KC Vltavská budete KAMELOT zas o něco blíže! Buďte tam!

Předprodej vstupenek byl zahájen!