JORN (Nor)

Kdy: Zpět na přehled akcí 28/11/2008
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK FESTIVAL OPENNING PÁRTY!

     28.11.2008 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café JORN (Nor), PURE INC. (Swi)…a další

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK Festival má svou velkou openning párty! Ano je to tak, den před vypuknutím festivalu, tedy v pátek 28.11. večer od 20:00 hod. se v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově rozduní první tóny rocku, jako předzvěst velkého rock-metalového svátku zimy!

Jorn Lande - Band

V rámci světového tour k nové desce zde vystoupí jeden z nejvýraznějších hlasů klasického HardRocku – JORN LANDE (ex-Masterplan) se svou kapelou JORN! Po téměř 30 různých albech na kterých JORN LANDE participoval a spolupracoval s těmi nejlepšími muzikanty na světě se v červnu letošního roku zrodila další novinka, pod zaručenou značkou JORN!

CD „Lonely Are The Brave“ je dalším opravdu unikátním klasicky HardRockovým mistrovským kouskem tohoto nadaného norkého hudebního živlu. Jorn Lande se díky svému silnému a rozmanitému hlasovému rejstříku a textařskému umění řadí mezi největší rockové obry na světě. Adrenalinová injekce kvalitního HardRocku a Heavy-metalové hudby v Jornově podání je tak na 100% garantována!

Speciálním hostem koncertu je švýcarská rocková kapela PURE INC., která rovněž představí svou novinkovou desku „Parasites & Worms“. Další speciální hosté jsou v jednání.

Nenechte si ujít velkou festivalovou openning párty v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a nalaďte se tak co nejdůkladněji a nejlépe na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK festival, který vypukne v sobotu 29.11. již ve 14 hod.!

Vstupenky na openning párty v prodeji! POZOR! Speciální akce pro majitele vstupenek na festival Zimní Masters Of Rock 2008!