Jakub SMOLÍK

Kdy: Zpět na přehled akcí 30/01/2012
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

!!! JAKUB SMOLÍK, STÁLICE FOLKOVÉHO A COUNTRY VÝSLUNÍ ZAVÍTÁ SE SVOU KAPELOU DO ZLÍNA !!!

Agentura Pragokoncert si pro Vás připravila opravdu hudební bonbónek folk-country stylu v podání Jakuba Smolíka a jeho kapely, který přijede do Zlína v rámci velkého podzimního turné! Tento koncert se uskuteční 27.11.2011 od 19:00 v klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně! A bude to stát 100% zato!

Jakub Smolík, nenapravitelný romantik, již dlouhá léta plní sály v celé České republice. V roce 1975 založil svoji první skupinu Travaléři, a tak byla jeho pěvecká kariéra nastartovaná. V době zahájení studií studií na Ježkově konzervatoři se účastnil pěveckých soutěží a působil i jako fronton rockových skupin „Rockyt“ a „Kroket“. V roce 1986 přišla velká nabídka ke spolupráci s Lucií Bílou a Maximem Petra Hanniga. V tomto období nazpíval i svůj první velký šlágr – Až se ti jednou bude zdát. Začíná spolupracovat se zpěvačkami Martou Stravovou, Martinou Formanovou, vystupuje společně s Lukášem Vaculíkem, Miroslavem Moravcem a Dagmar Veškrnovou. S Michalem Davidem spolupracoval na dětských projektech. S Petrem Jandou a Alešem Brichtou nazpíval společně píseň a natočil videoklip Každej si meleme svou. V roce 2003 zcela vyprodal koncert v pražském Branickém divadle a to dokonce dvakrát za den. V témže roce dostal Zlatého slavíka jako skokan roku. Jeho posledním albem je „Já za tebou dál budu stát“.

Samotný koncert se šestičlennou kapelou Zlatí Paroháči je sestaven z největších hitů jeho kariéry a z písní z poslední desky. Písně doplňuje bohatá videoprojekce a krátká vyprávění příběhů ze života.

Proto neváhejte a určitě se přijďte na tohoto všestranného umělce podívat, slibuje velké podívání a skvělou zábavu! A kdy a kde? 27.11. od 19:00 hod. v klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově!