INTO DARKNESS Tour 2012

Kdy: Zpět na přehled akcí 17/11/2012
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

INTO DARKNESS Tour 2012

Už to přichází zase!

PAIN, MOONSPELL, SWALLOW THE SUN, LAKE OF TEARS + speciální host

17. 11. 2012 19:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Zlověstná, temně zející, černá propast může mít mnoho tváří, stejně jako její potomci, kteří z jejích útrob vyšli. Už podruhé se vynoří a projdou se Evropou! Kdo tentokrát vyrazí na výlet Evropou? PAIN, MOONSPELL, SWALLOW THE SUN, LAKE OF TEARS a ještě jeden speciální host - to by šlo, co říkáte? Na prahu pochmurných zimních dní, v listopadu, navštíví tento zajímavý a pestrý balíček kapel hned několik evropských měst. Díky agentuře Pragokoncert bude jedním z nich také ZLÍN a jeho věhlasný klub Masters Of Rock Café, a to v sobotu 17. 11.! Uslyšíte industriální metal nejvyšší kvality, zazní středověké melodie i melancholický doom, toto turné nabízí vše!

Roli headlinera na sebe vzala švédská industriálně metalová pecka PAIN v čele s mistrem Peterem Tägtgrenem (Hypocrisy), takže to bude opravdu tanec! Morbidní texty ve spojení s nadupaným technickým metalem a zlými kytarami udělají dokonale šťastného snad každého fanouška. Když k tomu ještě připočítáte známé evergreeny kapely, jako jsou “Eleanor Rigby“, “Follow Me” nebo “Shut Your Mouth” které určitě zazní, plus songy z aktuálního alba kapely “You live Only Twice“, jistě uznáte, že jedině PAIN mohou úspěšně šířit temnou atmosféru letošního metalového podzimu!

Průlomovým rokem portugalské kapely MOONSPELL byl rok 1996, kdy představili světu na turné s Type O´Negative desku “Irreligious“. Nyní svým jménem, svoji sofistikovanou, chytlavou a zvukově velmi kvalitní hudbou příjemně korunují temnou sestavu Into Darkness Tour. Přivítejme jejich gothic – avantgardní – temný metal opět ve Zlíně! MOONSPELL pro vás navíc chystají také zbrusu nový materiál, double album “Alpha Noir” a “Omega White“. To bude velké!

Do doom kategorie pak spadají SWALLOW THE SUN, ale tito Finové se sami spíše cítí na melacholické tvůrce atmosféry. Nedávno vydali novou desku “Emerald Forest And The Blackbird” a dokázali, že jsou opravdu nezaměnitelní. Jejich zvuk se pomalu válí při zemi, je bohatý na depresivní melodie a vytváří skutečně děsivou atmosféru, kterou sem tam prořízne death metalová sekera. Na druhé straně pak stojí LAKE OF TEARS, známí švédští veteráni, kteří mění styl s každou deskou, ale jedna věc zůstává stejná, a tou je naprostá a neproniknutelná temnota melodických skladeb. Jejich grandiózní album “Illwill” a jejich povedená kombinace death metalu s gothickými prvky a chytlavými melodiemi vás roztaví na kousky.

INTO DARKNESS 2012 – opravdu vzrušující sestava, která vás přijede postrašit také do ČR – do ZLÍNA, Masters Of Rock Café – 17. 11. 2012!