INTO DARKNESS Tour 2009

Kdy: Zpět na přehled akcí 25/10/2009
Kde: PRAHA, Abaton
Cena: 590,- Kč
Vstupenky

INTO DARKNESS TOUR 2009

Velká temný gothic-elektro-industrial music night v PRAZE!

DEATHSTARS (Swe), Diary Of Dreams (Ger), Lacrimas Profundere (Ger) a Dope Stars Inc. (Ita)

25.10. 19:00 PRAHA, Abaton

Ponuré mraky zakrývající modrou oblohu zvěstují příchod nejtemnějsího evropského turné INTO DARKNESS TOUR 2009. Velká gothic-metalová noc okořeněná trochou black-industrial soundem okouzlí každou temnou duši a černá barva dostává rázem další rozměr, dominuje! Pochmurná, černá noc, ozářená jemnou příchutí glam-rocku bude v PRAZE, klubu Abaton, v neděli 25.10. od 19:00 hodin!

Program večera:
19:00 – 19:35 Dope Stars Inc.
19:50 – 20:35 Lacrimas Profundere
21:00 – 22:00 Diary Of Dreams – co-headliner
22:30 – 23:30 DEATHSTARS – co-headliner

Turné vévodí švédští dark/glam metalisté DEATHSTARS. Jejich hudební cesta vede na pomezí metalu s gothic prvky, vždy ochucenou čerstvou industrial jiskrou. Jejich aktuální album „Night Electric Night“ je opět v jejich typické glamrockové režii, která chytne každé hravé temné srdce. Jejich ďábelský zvuk děsí a vzrušuje zároveň. Kdo je nezná, nepochopí, to se prostě musí vidět, zažít, ochutnat!

DIARY OF DREAMS jsou ambiciózní temně elektro-popovou směskou z Německa konvertující k snové atmosféře, kterou mistrně převádí i na živých koncertech. Se svými jemnými klávesami a rockovými kytarami okupují svět již přes 20 let! Dokážou chytnout každého, fanoušky hudební temnoty stejně jako klasické rockery!

Namísto původně avizovaných Kanaďanů s šíleným názvem THE BIRTHDAY MASSACRE, kteří se tour nemohou z blíže neurčeného důvodu zúčastnit, se do programu dostává mladá německá gothic-metalová banda LACRIMAS PROFUNDERE, která zde představí své aktuální album „Songs For The Last View“.

Z Itálie pochází DOPE STARS INC., kteří by mohli být silnými rivaly svých švédských kámošů Deathstars. Ozbrojeni více elektronickými-rock kusy, předurčuje tato italská čtveřice samu sebe na pomyslný „Cyborg“ trůn, který je právě nyní v držení Deathstars. Dope Stars Inc. zajistí drsný, dechberoucí start festivalu, není co otálet, takže přijďte včas!

Temné duše v černém, jste očekávány! PRAHA, Abaton, 25.10.!!!

Vstupenky jsou k dostání u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 224 234 602, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.