IN FLAMES (Swe)

Kdy: Zpět na přehled akcí 03/04/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 650,- Kč (platí do 28.2.2008!)
Vstupenky

Death-metaloví mistři IN FLAMES míří do ZLÍNA!

3.4.2009 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Pro všechny pravé death-metalové labužníky je to asi zpráva dne! Jedna z nejlepších metalových kapel vůbec, zakladatelé melodického death-metalu, naprosto nezaměnitelní seveřani IN FLAMES nezapomenou na svém tour po světě ani na naši malou zemi a její rock-metalovou vísku ZLÍN!

inflames

Desku, za kterou získali čerstvě i švédskou hudební cenu Grammy za nejlepší hardrockové album „A Sense Of Purpose“ (2008) (soupeři jim byli OPETH, MESHUGGAH, MILLENCOLIN a SABATON), představí plamenní švédové IN FLAMES také ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café, v pátek 3.4.2009 od 20 hodin!

IN FLAMES přivedl na svět Mr. Jesper Strömblad v roce 1990 a spolu se svými tehdejšími instrumentalisty Johanem Larssonem a Glennem Ljungstömem nahráli demo, které velmi brzy vyspělo v debutové album „Lunar Strain“, kterýmž položili základní kámen stavby neohrožené a světově uznávané skandinávské death-metalové scény. Kapela nato přibírá do své trojice dva nové členy, podepisují smlouvu s Nuclear Blast a vinou další dítě „The Jester Race“. Jméno IN FLAMES roste a jeho plameny již zasahují nejen celou Evropu, ale také Japonsko! Po nezbytných změnách v sestavě se daily routine v psaní a vydávání nových desek rozjíždí naplno a kapela svou pílí a hudebním vývojem k smrtelné dokonalosti dostává na vrchol světové metalové scény. „Whoracle“, „Colony“, „Clayman“, „Reroute To Remain“, „Soundtrack To Your Escape“, „Come Clarity“ jsou šťavnatými plody jejich úspěšného, plodného kmene. „A Sense Of Purpose“ je v pořadí devátým potomkem kapely. Deska, natočená v IF Studios v Gothenburgu ve Švédsku, zmixována Tobym Wrightem v LA (Metallica, Slayer,Ozzy Osbourne, Kiss, Motley Crue…etc.), znamená pro kapelu další krok kupředu v jejich hudební kariéře. Jedněmi zůstává dosud nepochopená, druhými bez diskusí milována – to je nová deska IN FLAMES! Tato kontroverznost již sama o sobě láká k akci – k zcela osobnímu ponoru do temných vln tohoto hudebního díla a najít si tam to své!

Uvidíme, co všechno nás tam čeká, co všechno se tam dá najít! 3.4. 2009, ve 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café – spalte duše v plamenech IN FLAMES!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky za speciální zaváděcí cenu, platnou do konce února, k dostání u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 420, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.