IN EXTREMO (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 07/12/2006
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

IN EXTREMO slaví 10. narozeniny – ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café!

7.12.2006 Masters of Rock Café, Zlín-Čepkov, 20:00

in_extremo

Jedna z nejšílenějších a nejbombastičtějších skupin světových koncertních pódií, jejichž živá show jsou proslulá svou pompézností a originalitou – to jsou němečtí In Extremo - mistři svého oboru  s velmi vytříbeným a osobitým hudebním stylem, který vyzrává a od desky k desce, od koncertu ke koncertu. Jejich show, plná speciálních efektů a ohnivých sloupů je skutečným zážitkem. Celá sedmičlenná kapelavystupuje v historických, originálních kostýmech, na bombasticky dekorovaném pódiu a hrají na hromadu zajímavých, známých i méně známých hudebních nástrojů, jako jsou nejrůznější sestavy bubnů, bubínků a tamburín, několikatery dudy, píšťaly, zvonkohry, mandolína, lesní roh…atd. Kytara a baskytara samozřejmě nevyjímaje! Vše je korunováno výrazným zpěvem v němčině v podání charismatického frontmana, který si říká „Das Letzte Einhorn“. Ten má dokonce v Brazilském Hard Rock Café svou sochu v životní velikosti! Celá megaprodukce kapely In Extremo cestuje obrovským kamionem! Ještě že má Masters Of Rock Café k dispozici vybudované největší klubové pódium v ČR!

in-extremo1

A právě tato svérázná hudební parta, kterou jsme měli možnost na vlastní oči spatřit před dvěma lety na festivalu Masters Of Rock, kde touto svou neuvěřitelně propracovanou koncertní show celý festival velkolepě ukončili, slaví již 10. narozeninyToto své významné krásně kulaté jubileum oslaví evropským turné, které díky agentuře Pragokoncert začne právě u nás, v ČR, ve ZLÍNĚ!

Německá kapela In Extremo, její speciální host (název kapely nebyl ještě v době uzávěrky znám) a agentura Pragokoncert vás tímto oficiálně zvou na velkolepou narozeninovou oslavu, která se uskuteční 7.12.2006 od 20:00 hodin v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!

in-extremo-213

Uslyšíte zde průřez toho nejzajímavějšího a nejznámějšího z tvorby těchto zběsilých „Rammsteinů s dudami“ a uvidíte další fantastickou mega show, na kterou hned tak nezapomenete! Nechť vás jejich oheň zapálí jak troud a v Masters Of Rock Café tak vypukne peklo jak má být!

Čeká Vás Mikulášská oslava s ďábly a čerty i z In Extrema. 10. narozeniny má In Extremo jen jednou, tak u toho nesmíte chybět!

Ve čtvrtek 7.12.2006 od 20:00 hodin Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!