HORKÝŽE SLÍŽE, THE PARANOID (SK), VYSOKÉ NAPĚTÍ (CZ)

Kdy: Zpět na přehled akcí 25/03/2016 
Kde: Zlín, Masters of Rock Café
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 290,- Kč
Vstupenky

Slovenská superstar Horkýže Slíže se svou originální megashow přijede rozehřát a jarně naladit  zlínské fanoušky!  V pátek 25. března od 20:00 hodin se v klubu Masters of Rock Café máte na co těšit! Velikonoční večírek s tou nejlepší možnou hvězdou…

Horkýže Slíže je slovenská kapela, která vznikla na začátku listopadu 1992 v Nitře. V současné době má toto punkrockové těleso za sebou nejeden úspěch. Patří rovněž k nejvyhledáva­nějším a nejoblíbenějším slovenským skupinám vůbec. Je velmi známá díky svým neotřelým, jedinečným a unikátním nápadům a vtipným textům, které si vymýšlejí členové kapely sami.

Kapela Horkýže Slíže účinkuje nejen po celém rodném Slovensku a blízké České Republice, ale také v Anglii, Irsku, Itálii či v USA. V zahraničí si zahráli také v úžasných městech, jako je Dublin, Londýn, New York, Chicago, Atlanta či New Jersey, kde slavili velkolepé úspěchy. Zde odehráli několik koncertů a představili nejen své staré populární hity, ale i skladby novější a méně známé. Dokonce svá vystoupení obohatili o speciální vizuální efekty.

Každoročně kapela Horkýže Slíže odehraje přes sto koncertů v punkovém, punkrockovém či rockovém hudebním stylu. Sestava uskupení je následující: Peter HrivňákKuko, zpěv a baskytara, Mário SaboSabotér, kytara, Juraj ŠtefánikDoktor, kytara, Marek Viršík - Cavallera, bicí.

„Slíže“ vystupovali a čas od času i vystupují s jinými skupinami, jako je např. Gladiator, Ine Kafe, Tři Sestry apod.

Za celou dobu své existence vydali Horkýže Slíže mnoho skvělých alb a jistě se ještě na další řádku nových hudebních počinů z jejich dílny můžeme těšit!!

Více na www.horkyzeslize.sk a aktuálně www.facebook.com/horkyzeslize

 

Přijďte na skvělou párty v pátek 25.3.2016 ve 20:00 v Masters of Rock Café ve Zlíně. Zahrají nejen Horkýže Slíže, ale také hosté The Paranoid a Vysoké Napětí.

Vstupenky jsou k mání ve všech obvyklých předprodejích.