HORKÝŽE SLÍŽE (SK) + host NOHOW (CZ)

Kdy: Zpět na přehled akcí 03/04/2015 
Kde: Masters of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 250,- Kč
Vstupenky

HORKÝŽE SLÍŽE (SK)

 

Oblíbená slovenská kapela Horkýže Slíže  se svou show konečně přijede rozehřát a jarně naladit  i zlínské fanoušky!  Dne  3.4.2015 od 20:00 se v klubu Masters of Rock Café na Čepkově máte na co těšit!

 

Horkýže Slíže je slovenská kapela, která vznikla na začátku listopadu 1992 v Nitře. V současné době má toto punkrockové těleso za sebou nejeden úspěch. Patří rovněž k nejvyhledáva­nějším a nejoblíbenějším slovenským skupinám. Je velmi známá díky svým neotřelým, jedinečným a unikátním nápadům a vtipným textům, které si vymýšlejí členové kapely sami.

Kapela Horkýže Slíže už účinkovala nejen v rodném Slovensku a blízké České republice, ale také v Anglii, Irsku, Itálii či ve Spojených státech amerických. Zahrála si také v nejúžasnějších zahraničních městech, jako je např. Dublin, Londýn, New York, Chicago, Atlanta či New Jersey, kde slavila velkolepý úspěch. Zde odehrála několik koncertů a představila nejen své staré populární hity, ale i skladby novější a méně známé. Dokonce svá vystoupení obohatila o speciální vizuální efekty.

Každoročně kapela Horkýže Slíže odehraje přes sto koncertů v punkovém, punkrockovém či rockovém hudebním stylu. Sestava uskupení je následující: Peter HrivňákKuko, zpěv a baskytara Mário SaboSabotér, kytara, Juraj ŠtefánikDoktor, kytara, Marek Viršík - Cavallera, bicí.

Někteří členové skupiny prošli vynikajícími kapelami. Samotní „Horkýže“ vystupovali i s jinými skupinami, jako je např. Gladiator, Ine Kafe, Tři Sestry apod.

Letos v listopadu tato legenda oslaví dvacátédruhé výročí svého založení. Za tu dobu vydali Horkýže Slíže mnoho skvělých alb a jistě se ještě na další řádku nových hudebních počinů z jejich dílny můžeme těšit!!

Více na www.horkyzeslize.sk a aktuálně www.facebook.com/horkyzeslize

Přijďte na skvělou párty v pátek 3.4.2015 ve 20:00 v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. Jako host vystoupí kapela NOHOW.

 Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově tel: 777 701 592, v Centrálním předprodeji vstupenek ve Velkém kině tel: 571 817 264, v Golden Apple Cinema tel: 571 817 255,  dále v Record Music Uherské Hradiště, v Čedoku ve Vsetíně, v Tóny Distribuci v Přerově, v MIC Holešov a v síti  www.ticketstream.cz. Více informací na  www.mastersofrockcafe.cz.