HEIDENFEST 2008

Kdy: Zpět na přehled akcí 04/11/2008
Kde: ZLÍN, Masters of Rock Café
Cena: 600,- Kč
Vstupenky

HEIDENFEST
Do zbraně, vikingové!

4.11. 18:00 ZLÍN, Masters of Rock Café

Trollové, bardi, vikingové, kelti,…všichni už zakládají tábory, staví stany a brousí zbraně, neboť další útok vikingských vojsk na ZLÍN, město rocku, je tady! Pohané s sebou přináší velkou a v pravdě zkázonosnou párty! Již od 31.10. horda 6 heavy zabijáků – FINNTROLL (Fin), PRIMORDIAL (Irl), ELUVEITIE (Swi), EQUILIBRIUM (Ger), CATAMENIA (Fin) a MANEGARM (Swe) dopřává světu sílu své pohanské spirituality, až opevnění měst padají! Do ZLÍNA a jeho věhlasného Masters Of Rock Café dorazí tato vikingská řeže, zvaná HEIDENFEST, v úterý 4.11.2008!

 

FINNTROLL

– šílení trollové, kteří hrají své rozpustilé hudební kousky v hloubi finských lesů. Někdy však svůj les opouští, aby postrašili sem tam nějaký ten klub. FINNTROLL oslavují „Troll Metal“ ve své nejčistší ryzosti, což znamená že jde o velmi rychlý metal kombinovaný s folklórními hymnami. Finntroll reprezentují typicky finského ducha, který žije Humppa a Black metalem. Jsou vždy originální, geniální, vtipní….ukryjte kněze, své dcery a sudy rumu, protože trollové z dalekého severu přijíždějí…!

 

 

PRIMORDIAL

– ponuré melodie PRIMORDIAL vznikají hluboko v melancholických srdcích. Na svých black metalových základech vytváří tito Irští folk metalisté až neobvykle děsivou atmosféru, která halí krvácející lidské emoce temným závojem. V jejich písních sídlí krásně extrémní vyjádření hlubokého žalu. Mr. A. A. Nemtheanga a jeho banda vám ukáží opravdový děs v té nejlepší formě!

 

ELUVEITIE

– nová vlna Folk Metalu! Svým originálním zvukem jsou tito švýcaři často označováni jako senzace v oboru! Tato kapela opravdu zaručuje silný závan čerstvého vzduchu do celého pohansko-folkového sektoru. Jsou to autentičtí kelti s moderním, melodicky death-metalovým nádechem. Eluveitie se vrací, aby pokračovali ve svém oslavném průvodu Evropou!

 

EQUILIBRIUM

– aneb konec čekání! Po 3 letech se tito němečtí pohanští hrdinové vrací po svém úspěšném debutu „Turis Fratyr“ s novou deskou „Sagas“. Pozvedněme s nimi poháry a oslavme natvrdo melodické vyprávění nových příběhů.

 

CATAMENIA

– okouzlena mýty skládá CATAMENIA melodické black-metalové symfonie, naplněné děsivě chladnou mystikou. Silně sjednoceni finským tradičním hudebním kouzlem nabízí temnou oslavu pro všechny black a pagan-metalové maniaky.

 

MANEGARM

– švédští MANEGARM nejen hrají vikingský metal, ale oni ho i uctívají, zbožňují a žijí pohanským stylem života. Jejich kombinace agrese, black metalu a impozantního folkového talentu je jedinečná a je pravou značkou kapely.

Program

    18.15 – 18.45 CATAMENIA (Fin)
    19.00 – 19.30 MANEGARM (Swe)
    19.45 – 20.20 EQUILIBRIUM (Ger)
    20.35 – 21.20 ELUVEITIE (Swi)
    21.40 – 22.40 PRIMORDIAL (Irl)
    23.00 – 00.00 FINNTROLL (Fin)

 

Pozor všem! FINNTROLL, PRIMORDIAL, ELUVEITIE, EQUILIBRIUM, CATAMENIA a MANEGARM se už nalodili! Připravte se na velký příchod Ragnaröku!

Vstupenky k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz, v předprodejních sítích Ticket-ArtTicketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.