Harlej – “Tour Jaro 2019″

Kdy: Zpět na přehled akcí 23.03.2019 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábřeží 5497
Zlín
Cena: 360,-Kč
Vstupenky

Česká rocková kapela HARLEJ vyráží na turné s názvem TOUR JARO 2019 a v rámci něj to pořádně rozbalí i ve Zlíně a to 23.3.2019 v klubu Masters of Rock Café na Čepkově!

S nimi jako předskokan přijede skvělá a stále známější partička LOCO LOCO.

Kapela HARLEJ vznikla na jaře roku 1995 v Praze. Všichni zakládající členové už v nějaké hudební skupině byli a buď jí opustili, nebo se jen přidružili. V roce 2005 Harlej natočil svůj dvou a půl hodinový koncert v Plzni a vzniklo první DVD skupiny nazvané chválíme, tak vás. Na natáčení se podílelo několik zvláštních hostů jako Divokej Bill, Komunální odpad či Olda Říha. Od roku 2006 je frontmanem Tomáš Hrbáček, který spolupracoval i se skupinou Mash. V roce 2010 ke svým dovršeným patnácti rokům Harlej znovu nahrál své nejoblíbenější hity do CD Harlejland. V roce 2011 vydala kapela CD Máme vlka, ke kterému natočila videoklip Cesta do ráje. V roce 2012 skupina vydala další řadové album s názvem Teleskopický tele a natočila videoklip k písni Katalog, ve kterém si zahráli lidé především z jejich fanklubu. Následně kapela vyjela na tour a festivalové koncerty, kde bylo vrcholem nejspíš vystoupení na festivalu Votvírák, kde Harlej sklidil nevídaný ohlas. V roce 2017 kapela vydala zatím své poslední album Hodný holky zlý kluky chtěj.

Tak pokud chcete pořádně zapařit, určitě dorazte 23.3.2019 do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně. Tenhle večírek bude stát zato!!!

Vstupenky zakoupíte na baru klubu Masters of Rock Café a v sítích ticketportal, ticketmaster a ticketstream.