HAGGARD (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 30/10/2008
Kde: PRAHA, Abaton
Cena: 490,- Kč
Vstupenky

HAGGARD (Ger)

 

30.10.2008 PRAHA, Abaton
www.mastersofrock.cz

Jedna z největších evropských gothic/death metalových band míří do Prahy!

Fantastická experimentální death metalová banda HAGGARD vydává na konci srpna novou desku s názvem „Tales Of Ithiria“, jejíž ochutnávku představili jako úplně prvním na světě živě publiku na festivalu Masters Of Rock! Úspěch zaznamenali nepopsatelný, a tak neskrývali přání, zahrnout Českou Republiku i do podzimního světového turné k této nové desce! Tato, nyní 12 členná banda, se tedy vrací do ČR, přesně 30.10., kdy jejich velkolepou show zažije Praha a klub Abaton.

haggard-inside

HAGGARD dokáží skvěle hudebně vyjádřit zlověstné hrůzy světa, které dolaďují heavy kytarama a dunivou bouří bicích. Jen oni dokáží věrně, originálně až mrazivě přesvědčivě vyjádřit bolest prokletých a hrubost a zlost světa okolo nich, stejně tak jako jemnými strunami a něžným zvukem harfy symbolicky ukázat hořkost a pláč těch, kteří prokleté oplakávají. Haggard jsou mistry v hudebním zpracování náladovosti a atmosféričnosti příběhů, které svou tvorbou vyprávějí velmi emotivně a harmonicky. Jejich tvorba je plná velkolepých melodií, něžných emocí, vášní i brutálního násilí. Inspiraci nalezli např. také u Nostradama a jeho ponurých předtuch a předzvěstí, či u Galilea Galilei, který se zpronevěřil tehdejší církvi zato, že vyvrátil zavedenou teorii, o Zemi jako centru všehomíra. Síla, křehkost, emoce, citlivost, brutalita, něha, nezávislost a víra v sebe sama, to vše je Haggard a pohádkový koncert v Praze, 30. října!

POZOR! Předprodej vstupenek byl zahájen! Do konce srpna navíc za speciální super prázdninovou cenu, tak neváhejte! K dostání v agentuře Pragokoncert, tel: +420 577 432 420, + 420 777 701 591 nebo na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a webu www.mastersofrock.cz na dobírku, dále v předprodejních sítích TicketArt, Ticketstream a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.