Grave Digger

Kdy: Zpět na přehled akcí 23.11.2014
Kde: Masters of Rock Café Zlín
Tyršovo nábřeží 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 590,- Kč, V.I.P. 790,-Kč
Vstupenky

Grave_Digger-foto-198

Zubatá se vrací! GRAVE DIGGER v létě s novým albem, na podzim ve Zlíně!

Veteráni německého power metalu GRAVE DIGGER právě dokončili práce na nové desce. Bude se jmenovat „Return of the Reaper“ (Zubatá se vrací) a na svět se dostane 11. července. Zpěvák a frontman Chris Boltendahl tvrdí, že album bude stylově podobné prvním deskám kapely „Heavy Metal Breakdown” a “Witch Hunter“, tudíž se můžeme těšit na klasický heavy / speed metal obohacený o zkušenost posledních 30 let, které uplynuly od vydání jejich debutu.

S novým albem budeme mít možnost seznámit se na podzim i naživo. Kapela vyrazí na turné German Metal Attack a německá metalová ofenzíva to bude masivní. S GRAVE DIGGER budou na naše uši útočit další tři bandy – HEAVATAR, hrající power metal s prvky klasiky (David Vogt (POWERWOLF), Sebastian Scharf (ex-FADING STARLIGHT) a Jörg Michael (ex-STRATOVARIUS, ex-RUNNING WILD, ex-RAGE), dále NITROGODS bavící se real rock ‘n‘ rollem (Henny a Klaus – ex-PRIMAL FEAR, ex-FREEDOM CALL) a thrash metalová skupina WOLFEN.

Jediný koncert GRAVE DIGGER v ČR proběhne 23. listopadu ve Zlíně, v Masters of Rock Café.

Vstupenky jsou už v prodeji – objednejte si je výhodně v předstihu na našem webu nebo zakupte v obvyklých předprodejních sítích.