GOTTHARD (Swi)

Kdy: Zpět na přehled akcí 03/10/2007
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Švýcarská hard rocková banda GOTTHARD zahájí evropské turné ke své nové desce „Domino Effect“ ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café!

 

gotthard_logo (1) gotthard_logo

Následovat vlastní instinkty je někdy nejsnadnější cesta do nebes. Čistý styl a neúprosný směr vede k úspěchu. GOTTHARD je známá a velmi úspěšná švýcarská hard rocková kapela, která se bez váhání řítí právě touto cestou.

Kapela GOTTHARD vydala v letošním roce novou desku „Domino Effect“ a po snůšce letních festivalů se vrhá na světové turné. To začíná v Japonsku. Díky agentuře Pragokoncert se jedinný, exklusivní koncert pro ČR uskuteční ve městě rocku, ve ZLÍNĚ a jeho Masters Of Rock Café na Čepkově, a to ve středu 3. 10. 2007! Speciálním hostem koncertu budou známí moravští atmosféričtí metalisté s výrazným ženským vokálem v popředí – MEMORIA.

GOTTHARD přináší velmi emotivní díla, která nepotřebují bližší představování. Přímý, klasický, mistrovsky zahraný hard rock uspokojí hned s prvními tóny všechny rockové fanoušky. GOTTHARD jsou silnou jistotou stojící na pevných základech svého úspěchu dlážděného zlatými a platinovými deskami (Gotthard prodali víc jak 2 miliony desek po celém světě) a mnoha oceněními nejen v rodném Švýcarsku. Dosahují, stejně jako stejnojmená švýcarská hora, nebe. Kapela Gotthard samozřejmě to povětsné rockové. Jsou autory také oficiální švýcarské olympijské hymny „One Team, One Spirit“.

Skutečně všechny vydané desky této kapely se setkávají s vynikajícím přijetím jak hudební kritiky, tak fanoušků. Dravého hard rocku není zkrátka nikdy dost a ve spojení se švýcarskou precizností provedení, silným emotivním nábojem, zejména v rockových baladách a rockovou energií vzniká hudební požitek, na který se nezapomíná

Nenechte si ujít jediný koncert švýcarských rockových trubadůrů GOTTHARD ve středu 3. října 2007 od 20:00 hodin v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!

Vstupenky za 450,— Kč na koncert jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert na tel: 577 432 420 či 777 701 591, přes web stránky www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketstream a Ticketportal (i na Slovensku) a přímo v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově.