Gospelové vánoce 2018 – The Soulful Gospel Singers (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 13.12.2018 
Kde: Zlín, Evangelický kostel
Štefánikova 3018
760 01 Zlín
Česko
Cena: 550,-Kč
Vstupenky

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2018
The Soulful Gospel Singers (USA)

Po roce opět přichází nejkrásnější období v roce, čas Vánoc a s ním i tradiční GOSPELOVÉ VÁNOCE, které již od roku 2003 pořádá agentura Pragokoncert. Tento rok přijedou z USA The Soulful Gospel Singers, které tvoří 6 gospelových zpěváků a zpěvaček pod vedením uznávaného gospelového pianisty, skladatele a bandleadera Justina Blaira. Tento soubor je mnohými gospelovými velikány považován za nejlepší uskupení „Gospel Singers“ této generace.

The Soulful Gospel Singers jsou uznávaní pro svůj nezaměnitelný čistý zvuk, energetické harmonie, rytmické nuance, byli již několikrát oceněni hodnostáři napříč Spojenými státy a jsou považováni za jeden z nejlepších gospelových ansámblů v regionu Washington DC.

The Soulful Gospel Singers pravidelně koncertují jak v domovských Spojených státech, tak v Evropě, kde již po dobu 7 let vyprodávají kostely a divadla a šíří tak dobré jméno gospelu. Hudební styl a živá vystoupení The Soulful Gospel Singers vezmou diváky na nezapomenutelný hudební zážitek, jejich gospelový repertoár zahrnuje takové klasiky, jako např. „Joshua fought the battle of Jericho“, „Oh when the Saints“, „Let The Church Amen“, „Oh happy Day“, „We wish you a Merry Christmas“, „Silent Night“ a mnoho dalších.

The Soulful Gospel Singers mj. vystupovali spolu s držiteli Grammy Awards jako Richard Smallwood, Donald Lawrence, Marvin Sapp či Ce Ce Winans. V roce 2012 vstoupili pod známou gospelovou značku Gentle Giant Music Ministries ve Washingtonu DC. The Soulful Gospel Singers pokračují ve své hudební misi, kdy to „největší poselství je schováno v hudbě“.

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2018 se konají ve čtvrtek 13.12.2018 od 19:00 v Evangelickém kostele, Slovenská 3063, Zlín a jste na ně všichni srdečně zváni.

Ale pozor! Koncert je na sezení s omezenou kapacitou, tak rozhodně neváhejte s nákupem vstupenek!

Vstupenky na tuto jedinečnou akci jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově, tel.: 777 701 592 a v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.