Gospelové vánoce 2014

Kdy: Zpět na přehled akcí 14/12/2014
Kde: Olomouc, Kostel Panny Marie Sněžné
Denisova
779 00 Olomouc
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 400,-Kč
Kontakt: Petarda
Vstupenky

„GOSPELOVÉ VÁNOCE 2014“

RODERICK GILES & GRACE (USA)

 Promo Foto 01_beztext_WEB

 

Černošský gospelový soubor RODERICK GILES & GRACE přijíždí v době před Vánocemi do České republiky, aby zde – jak se již stalo zvykem – zaplnil české kostely energií vycházející z vyjímečných vokálních výkonů talentovaných hudebníků. Tradiční duchovní písně, vánoční koledy, podmanivá vánoční atmostéra – skvělá vánoční show, která v mrazivé předvánoční době dostane do varu a zvedne ze židlí každého diváka!

„Gospelové Vánoce“ v podání předních černošských sólistů a instrumentalistů ohromily svými výkony publikum v Praze, Brně, Ostravě, Opavě, Plzni, Jihlavě, Hradci Králové, Pardubicích, na Velehradě, v Havířově, Karviné, Českých Budějovicích, Olomouci, ve Zlíně a řadě dalších měst. Letošní tradiční turné, gospelových zpěváků, přivede do České republiky soubor přímo z kolébky gospelu – WASHINGTONU.

Soubor „RODERICK GILES & GRACE“ vede jeden z nejtalentovanějších gospelových zpěváků světa – RODERICK GILES.

Roderick Giles se narodil ve Washingtonu. Zpěvu se věnuje již od svých 5-ti let, kdy v sobě objevil vekou vášen pro muziku. Již ve svých 13-ti letech působil jako první sólista v souboru “Children’s Gospel Choir of America” na turné po Evropě. Po studiích se stal členem světoznámého pěveckého sboru Eastern High School Choir. Jeho mentorem a osobním rádcem byl uznávaný Dr. Joyce Garrett. Roderick je aktivním členem Southern Baptist Church Praise and Worship Center, kde dal dohromady slavný SBC Chorale, jenž dva roky po sobě vyhrál regionální soutěž. Dnes Roderick vlastní hudební agenturu Giles Music Group LLC, komponuje hudbu, řídí sbory, poskytuje vokální „coaching“, vede vokální workshopy a mj. je také zakladatelem multi – talentovaného souboru GRACE.

GRACE je 6-ti členný soubor talentovaných zpěváku, který Roderick zformoval jako svůj výraz kvalitní, čisté, vokální hudby. Soubor koncertoval na mnoha významých místech jako The White House, The U.S. Capitol, The Kennedy Center, The Washington Convention Center atd. Roderick Giles & Grace mají opravdu vášeň pro zpěv, slouží hudbě, která přináší naději, lásku, klid a radost pro všechny.

Soubor Roderick Giles & GRACE
Roderick Giles – Director, Tenor
VaShawn Sampson – Piano
April Archer – Soprano
Nischka Higginbotham – Alto
Crystal Brooks – Soprano
Jeremiah Hicks – Tenor

Čeká vás strhující vystoupení těchto umělců z USA! Celé vystoupení je velmi impulsivní a také intenzivní. Zažijete neopakovatelnou a pohodovou atmosféru, kterou si po předvánočním shonu přinesete až domů pod váš vánoční stromeček. Nenechte si proto tento jedinečný a neopakovatelný zážitek ujít a přijďte na večer plný pohody a nádherných tónů, který se uskuteční těsně před Vánocemi.

Pořadatelem akce je agentura Petarda. Více info o vstupenkách na www.petarda.cz