Gospelové Vánoce 2010 Nate Brown & One Voice (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 12.12.2010 – 22.12.2010
Vstupenky

12.12. Praha (Kostel sv. Cyrila a Metoděje, Praha 8 – Karlín)
13.12. České Budějovice (klášterní kostel Obětování panny Marie), www.i-budejovice.cz
14.12. Zlín (Kostel sv. Filipa a Jakuba)
15.12. Ostrava (Katedrála Božského Spasitele), www.arena-vitkovice.cz
17.12. Jihlava (chrám sv. Ignáce), www.parolaart.cz
18.12. Nové Město na Moravě (evangelický kostel), www.maneor.com
19.12. Olomouc (Kostel Panny Marie Sněžné), www.kaam.cz
20.12. Havířov (KD Leoše Janáčka), www.mkshavirov.cz
21.12. Opava (Dolní náměstí), www.festpro.cz
22.12. Brno, www.brnokoncert.cz

„Nate Brown & One Voice“ (USA)

bestpic

Nate Brown & One Voice je soubor, který se prostřednictvím svých výkonů snaží o dokonalejší pochopení tak inspirativní hudby jakou je Gospel.

Koncerty Nata Browna & One Voice jsou jedním slovem dechberoucí! Hlavním tématem každého jejich vystoupení je „spojovaní lidí i národů dohromady.“ Energické písně plné naděje oslovují srdce každého diváka a jejich bohaté harmonie i zvuk jsou vždy velmi inspirativní.

phoca_thumb_l_nate

Nate Brown pochází z Washingtonu DC. Svou hudební kariéru začal v roce 1994 jako hráč na saxofon ve škole umění Duka Ellingtona. Poté navštěvoval Berkley College of Music v Bostonu a připojil se ke gospelové skupině The Gideon Band pod vedením Tyrone Powella. Pracoval také jako hudební ředitel pro Wilderness Ministetries, Inc. Následujích pět let působil pro Bethel Deliverance Outreach Ministry, kde vedl dětský sbor. V soutěži Kellog´s Gospel Sing Off Copetition dovedl Brown tento sbor až k vítězství. V současné době pracuje jako hudební ředitel pro neziskovou organizaci Brydges a nadále působí jako sbormistr.

Nate Brown získal za své umění ocenění od státu Maryland a získal také grant aby mohl pokračovat ve svých dalších projektech. Nate Brown a jeho vokální soubor One Voice vydali své první album “Tell the World” v roce 2003. V roce 2008 se Brown se svým souborem vydal na evropské turné, při kterém vydali své druhé album “Nate Brown & One Voice, Live in Fano, Italy”.

Hudební styl a vystoupení Nata Browna se svým sborem One Voice je pro diváky vždy nezapomenutelným zážitkem! Českému publiku se tento výjimečný talent představí vůbec poprvé.

phoca_thumb_l_nate_2