GORGOROTH, VADER, VALKYRJA + hosté

Kdy: Zpět na přehled akcí 27/11/2011
Kde: PRAHA, Rock Café
Vstupenky

Proslulá norská black metalová banda GORGOROTH vystoupí v PRAZE!

27. 11. 18:00 PRAHA, Rock Café

Jestli má některá kapela kromě smluv s vydavatelstvími a nejrůznějšími booking agenturami, také podepsanou smlouvu s ďáblem, pak je to určitě kapela GORGOROTH, která se řadí k až skoro nechvalně proslulým norským black metalovým legendám jako jsou Darkthrone, Mayhem, Immortal, Burzum či Emperor. Kapela, založená v roce 1992 kytaristou Infernusem, chystá na letošní podzim asi jedno ze svých nejrozsáhlejších tour, které kdy absolvovali, nazvané trefně “The Sign of Hell Tour 2011″ na podporu re-edice svého alba “Under the Sign of Hell” z roku 1997, která vyjde na konci srpna.

Společníky na turné jim budou dělat legendární death metalisté z Polska VADER a švédská black metalová VALKYRJA. A pozor! Toto po všech stránkách temné turné bude mít jednu zastávku také v ČR – PRAHA, Rock Café – v neděli 27.11.!

V kapele GORGOROTH se od jejího vzniku vystřídalo již okolo 25 různých muzikantů, zůstává stále jen zakladatel Infernus. Poslední nové album kapely “Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt” bylo vydáno v roce 2009, nyní kapela nachystala výše zmíněnou re-edici alba “Under The Sign Of Hell” a vyráží na Evropské turné čítající na 37 koncertů ve 21 zemích Evropy! ČR, díky Bohu (?) nevyjímaje.

Tak trochu jiná nedělní mše s kapelami GORGOROTH, VADER, VALKYRJA a dalšími – 27. 11. PRAHA, Rock Café!