Gloryhammer

Kdy: Zpět na přehled akcí 07.01.2018 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 650,-Kč
Vstupenky

GLORYHAMMER vyráží na evropské turné a zastaví se také u nás! Těšte se na koncert ve Zlíně!

 

Síla, metal, koule z oceli – skotský muzikant Christopher Bowes opravdu ví, jak dobýt svět! Začalo to tak, že se Chris Bowes (zpěvák skotských pirátů ALESTORM) chtěl vyřádit na oblíbených klávesách a zažít u toho ještě víc srandy, než se svou domácí kapelou. Vymyslel epický příběh plný smyšlené historie Skotska, přidal mraky fantazie, čarodějů, draků a všechno napasoval do symfonického power metalu. Pozval k sobě trio krajanů a mikrofon nabídl Švýcarovi Tomovi Winklerovi, vokalistovi bandy EMERALD.

Skupina GLORYHAMMER má na kontě dvě hrdinská díla a to poslední s názvem »Space 1992: Rise of the ChaosWizards« chcou představit v rámci evropského headline turné. Jako podporu si s sebou vezou CIWIL WAR, kteří se ukáží s novým zpěvákem Kelly Sundown Carpentrem (exSABATON) a předvedou vám jak má vypadat správný švédský metal v podání nového studiového alba »The Last Full Measure«!

 Nenechte si ujít jejich koncert v rámci EUROPEAN TOUR MMXVIII! Uskuteční se 7. ledna ve zlínském klubu Masters of Rock Café a veřte, že v tento večer to v klubu bude opravdu vřít!

 Vstupenky na koncert za zaváděcí cenu 590 Kč platnou do 31. srpna zakoupíte na www.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.