GAMMA RAY (Ger), FREEDOM CALL (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 20/03/2010
Kde: PRAHA, Kulturné Centrum Vltavská
Cena: 590,- Kč
Vstupenky

Fenomenální GAMMA RAY zahrají v rámci světového turné „To The Metal Tour 2010“ na jediném koncertě v ČR!

20.3. PRAHA, Kulturné Centrum Vltavská
Speciální host: FREEDOM CALL (Ger), Secret Sphere (Ita)

Po kapele GAMMA RAY jako by se poslední rok slehla zem, ticho, které se kolem kapely obepíná snad brzy rozstřihne zvuk zcela nového alba s názvem „To The Metal“, na kterém kapela letos pracovala a jehož vydání je stanoveno na leden 2010. I světové turné k této nové desce je již v plánu a Česká Republika nezůstává mimo! Populární GAMMA RAY vystoupí v jediném koncertě pro ČR 20.3.2010 v PRAZE, Kulturní Centrum Vltavská!

GammaRay8

 

Spolu s nimi na turné vyráží další populární němečtí progress-happy metalisté FREEDOM CALL, kteří rovněž vydávají v lednu novou desku s názvem „Legend Of The Shadowking“. V roli druhého speciálního hosta se představí italská power-metalová banda SECRET SPHERE. Co dodat?

Předprodej vstupenek zahájen!

Vstupenky jsou k mání za super zaváděcí, vánoční cenu, platnou do konce roku 2009! Kde? V pořádající agentuře Pragokoncert na tel: 577 432 580 či 224 234 602, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com, přes stránky www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticket-Art a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.