Fleret (CZ)

Kdy: Zpět na přehled akcí 20.01.2017 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 260,-Kč
Vstupenky

Legendární FLERET po roce opět ve Zlíně!

Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu přijede opět do Zlína! Řízní valaši z Vizovic ve své historicky nejlepší sestavě a se Zuzanou Šulákovou to pěkně rozparádí v pátek 20. ledna 2017 od 20:00 hod. v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. Tradice pokračuje!!

„Flereti přivezou do Zlína ten nejlepší a největší výběr hitů, jak starých, tak úplných novinek z alba „Hopa Bejbe“, které také slavnostně pokřtíme!! Zároveň se tímto koncertem otevře nová koncertní sezona klubu Masters of Rock Café“ doplňuje kapelník Fleretu Zdeněk Hrachový.

Skupina Fleret se již celých třiatřicet let úspěšně prosazuje se svým repertoárem na koncertních i festivalových scénách jak v celé České republice, tak i v zahraničí (Francie, Rakousko, Španělsko, Německo, Polsko, Slovensko). Typickým znakem této formace je nezaměnitelný zvuk vycházející z regionálních a lidových kořenů. Ty se projevují také v obsazení kapely (housle, fujara, klarinet, flétny, mandolína), v jazyce textů písní, v typických hudebních i pěveckých frázích a v melodice. Fleret těchto prvků využívá naprosto samozřejmě a přesvědčivě, prostě k nim patří. Lidovými kořeny se ovšem skupina neomezuje, mísí je dohromady s rockem – s muzikou, kterou odmala slýchali vedle lidovky naživo na tancovačkách. Tento vliv je opět viditelný jak v nástrojovém obsazení (bicí, elektrické kytary) tak v charakteristickém způsobu zpěvu a struktuře skladeb. Muzikantská živočišnost a bezmála dětinská radost z muzicírování vytváří z folkrockové skupiny Fleret originální samorost na naší folkové i rockové scéně.

Zcela zaslouženě jsou označováni za „dvorní kapelu Valašského království“. Za svou více než 30ti letou kariéru stvořili Flereti spoustu hitů jako „Zafúkané“, „Sbohem galánečko“, „Kurnikšopatožtone“, „Večer křupavých srdíček“, „Umělci na šňůře“ a mnoho dalších.

Jako host vystoupí kapela Pozdní sběr, v jejíž sestavě hraje např. Michael Vašíček – ex Čechomor, Karel Macálka – ex Rangers , Jíra Meisner – ex Kamelot a v neposlední řadě pochopitelně také frontman kapely Jiří Pařez.

Co dodat? Snad jen to, že se tento jedinečný a dnes už i tradiční koncert uskuteční 20.1.2017 od 20:00 hod. v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a že jste co nejsrdečněji zváni! Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši.

Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově tel: 777 701 592, v Golden Apple Cinema tel: 571 817 255, dále v Record Music Uherské Hradiště, v Informačním centru ve Vsetíně, v MIC v Holešově a v sítích www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a www.ticketart.cz Více informací na www.mastersofrockcafe.cz a www.fleretmusic.cz