Festival VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2012

Kdy: Zpět na přehled akcí 28/06/2012 – 02/09/2012
Kde: Rožnov pod Radhoštěm
Vstupenky

vdl2012

Již desátým rokem pořádá agentura Pragokoncert v Rožnově pod Radhoštěm hudebně-divadelní festival s příznačným názvem Valašské Divadelní Léto. Většina pořadů tohoto festivalu se koná pod širým nebem v amfiteátru Dřevěného městečka ve Valašském muzeu v přírodě a jeden v amfiteátru Na Stráni. Pro případ špatného počasí je krytou variantou sál Společenského domu. Toto platí jen pro vybraná vystoupení. „Festival se koná v průběhu letních měsíců červen až září a desátý ročník přiváží osm vynikajících pořadů jak pro dospělé, tak pro děti a tradičně také velké megakoncerty. Výběrem velmi kvalitních umělců se tak snažíme obohacovat program jak v historickém muzeu, tak na celém Valašsku“ dodává hlavní organizátor festivalu – David Mlčoch z pořádající agentury Pragokoncert. A dále dodává „Letošní ročník sebou přiváží dokonce jednu rožnovskou premiéru!“ Magazín InZlín jako první měsíčník přináší celkový program desátého ročníku festivalu:

PROGRAM VALAŠŠKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2012

28.6. HANA ZAGOROVÁ + host Petr Rezek doprovází BOOM! Band
Megakoncert naší úspěšné a oblíbené zpěvačky a držitelky mnoha ocenění.
Výběr největších hitů této mnohonásobné Zlaté slavice.
Koncert se uskuteční v Amfiteátru Na Stráni za každého počasí.

4.7. KOMICI s.r.o.
Nejlepší komici z pořadu NA STOJÁKA poprvé v Rožnově! 
Miloš KNOR, Ester KOČIČKOVÁ, Karel HYNEK
Celovečerní pořad plný skečů, gagů a humorných scének našich předních bavičů a komiků. Amfiteátr Dřevěné městečko.

25.7. DIVADLO Františka Ringo ČECHA – DÍVČÍ VÁLKA
Nejlepší divadelní komedie všech dob! Hrají: F.R.Čech, Jaroslav Sypal, Petr Martinák, Pavel Novotný, Michal Gulyáš, Milan David, Petr Jančařík, Uršula Kluková, Martha Olšrová a další. Amfiteátr Dřevěné městečko.

30.7. MICHAL NESVADBA – MICHAL K SNÍDANI
Nejoblíbenější dětský umělec v ČR přiváží svůj nejlepší pořad pro děti „Michal k snídani“. Amfiteátr Dřevěné městečko.

8.8. VZÁCNÉ SETKÁNÍ BRATŘÍ NEDVĚDŮ
Společný megakoncert HONZY a FRANTIŠKA NEDVĚDŮ s kapelou.
Koncert se uskuteční v Amfiteátru Dřevěné městečko za každého počasí.

22.8. EVA a VAŠEK 
Po dvou letech se do Rožnova vrací jedna z našich nejpopulárnějších hudebních dvojic. Koncert se uskuteční ve Společenském domě.

25.8 KOUZELNÁ ŠKOLKA s MAJDOU a FRANTIŠKEM
Majda s Františkem z Kouzelné školky vyrážejí za dětmi do Rožnova! Přivezou spoustu písniček, veselé povídání a skotačení a také skládačkový kouzelný paraván… Představení se uskuteční ve Společenském domě.

2.9 ČECHOMOR – PROMĚNY 
v doprovodu Smíchovské komorní filharmonie!!!
Po loňském beznadějně vyprodaném koncertě se legendární Čechomor vrací se svojí nejlepší deskou a za doprovodu speciálního hosta.
Jedná se o naprosto ojedinělý a exkluzivní koncert, který se uskuteční za každého počasí v amfiteátru Na Stráni. Jediný koncert na střední, severní a východní Moravě!