Festival VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO 2009

Kdy: Zpět na přehled akcí 01.07.2009 – 20.08.2009
Kde: ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Vstupenky

7. ročník hudebně-divadelního festivalu

Program:

1.7. KOUZELNÁ ŠKOLKA S MAJDOU A FRANTIŠKEM – rožnovská premiéra pořadu pro děti – „MAJDA S FRANTIŠKEM NA CESTÁCH“. Nejsledovanější dětský pořad České televize “Kouzelná školka” je na cestách. Tentokráte s Magdou Reifovou a skřítkem Františkem
15.7. ZDENĚK IZER – „PO PLASTICE PÍPL!“ Host: hudebník Petr Freund Rožnovská premiéra zábavné talkshow našeho předního komika, baviče a imitátora Zdeňka Izera.
5.8. BRATŘI NEDVĚDOVÉ – společný megakoncert HONZY a FRANTIŠKA NEDVĚDŮ se svými kapelami. Koncert se uskuteční v Amfiteátru Na Stráni za každého počasí.
12.8. DIVADLO F.R.ČECHA – DÍVČÍ VÁLKA – nejlepší a nejoblíbenější divadelní komedie všech dob! Hrají: F.R.Čech, J.Sypal, P.Martinák, P.Novotný, M.David, B.Štěpánová, A.Vyskočilová, Nancy Johanes, Martha Olšrová a další.
17.8. MICHAL NESVADBA – rožnovská a zároveň i moravská premiéra pořadu pro děti v podání našeho nejoblíbenějšího dětského umělce Michala Nesvadby – „MICHALOVA BRNKAČKA“
20.8. TŘI SESTRY – oslavy 24 let výročí kapely! Hosté: E!E, Doctor P.P., MZHDalší speciální narozeninový koncert české „pivní“ legendy s videoprojekcí a hospodou přímo na pódiu. Již tradiční koncert festivalu se uskuteční na venkovním rožnovském koupališti.

Info a vstupenky:
Info: www.valasskedivadelnileto.cz
E-mail: mlcoch@pragokoncert.com
Vstupenky na dobírku: Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, dupalova@pragokoncert.com