EPICA (Nl)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/05/2012 – 19/05/2012
Vstupenky

Evropské turné k nové desce!

Speciální hosté: XANDRIA (Ger), VOICES OF DESTINY (Ger)

Holandská symfonic-metalová kapela EPICA představí příští jaro své nové album 2x v ČR!

18. 5. 2012 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
19. 5. 2012 20:00 PRAHA, KC Vltavská

Speciální hosté: XANDRIA (Ger), Voices Of Destiny (Ger)

EPICA je vedle kapel Within Temptation a Delain oporou symfonického metalu země tulipánů. Nahrávání jejich již 5. studiového alba je nyní dokončeno a kapela je s výsledkem nadmíru spokojená. Mix provedl mistr Sascha Paeth (Avantasia, Kamelot) a vytvořil kompaktní a vskutku krásné nové album. Vychází 9. března 2012 u Nuclear Blast a ponese název “Requiem For The Indefferent“. Evropské turné, představující tento jejich nový počin je naplánováno a my s radostí konstatujeme, že dva koncerty budou patřit také České Republice!

EPICA zavítá 18. 5. do ZLÍNA, Masters Of Rock Café a 19. 5. do PRAHY, KC Vltavská!

“Requiem For The Indefferent” je album plné klasických písní zn. Epica. Texty jsou silné, stejně jako kytarové riffy, střídající se s dramatickými odmlkami. Je to mix tvrdého, technicky dokonale zvládnutého a rychlého metalu s velmi intimními a pomalými melodickými pasážemi. Je to cesta, na které se potkáte jak s brutálním metalovým soundem, tak se sladkými melodiemi, technicky náročnými instrumentálními vyhrávkami, dramatickými zlomy a náladami. Název alba odkazuje na konec jedné éry. Lidstvo již nemůže strkat hlavu do písku nad věcmi, které se dějí kolem nás. Všichni jsme jedno! Vesmír, země, příroda, zvířata a lidé. Je to předehra konce pro ty, kteří tohle ještě nevidí, a nebo jednoduše nechtějí vidět. Ještě je šance!

Speciálními hosty obou koncertů jsou německá symfonic-metalová kapela XANDRIA představující rovněž zbrusu novou desku “Neverworld´s End“a německá symphonic metalová kapela VOICES OF DESTINY s půvabnou zpěvačkou v čele, která vydala v lednu letošního roku své druhé album “Power Dive“.

Vstupenky jsou k dostání ve všech obvyklých předprodejích, v sítích TicketproTicketportal a Ticket-Art a na webu www.mastersofrock.cz, tel: 577 432 580 a 224 235 263, e-mail: mikeskova@pragokoncert.com na dobírku.

POZOR! Speciální akce – V.I.P. vstupenky na oba koncerty také v prodeji!

Co obsahují? 
– vstupenku na setkání (meet and greet) s kapelou
– VIP kartička a klíčenka kapely Epica
– podepsaný plakát
– panáková sklenička Epica

Meet and greet s kapelou proběhne v obou městech od 17 – 19 hodin a budou se ho moci zúčastnit pouze fanoušci, vlastnící tuto V.I.P. balíčkovou vstupenku! Cena tohoto V.I.P balíčku je 620,- a můžete je objednávat zde a na e-mailu mikeskova@pragokoncert.com. Počet těchto speciálních V.I.P. balíčků je omezen! Dlouho s nákupem neváhejte! POZOR! Tento V.I.P. balíček neobsahuje vstupenku na koncert!!!