EPICA A DRAGONFORCE

Kdy: Zpět na přehled akcí 20/01/2015
Kde: Praha, MeetFactory
Ke sklárně 3213/15
150 00 Praha-Praha 5
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 650,- Kč, V.I.P. 1100,-Kč
Vstupenky

EPICA a DRAGONFORCE s novými deskami na společném turné. V lednu v Praze!

 Holandská symphonic metalová parta se sličnou Simone Simons v čele oznámila druhou část koncertní šňůry European Enigma Tour. Nové studiové album “The Quantum Enigma”, které vyšlo začátkem května, přiveze i do České republiky a singly “The Essence of Silence” nebo “Unchain Utopia”, stejně jako klasické hity z předešlých pěti desek zahraje 20. ledna 2015 v pražském klubu MeetFactory. A pozor – skupinu EPICA na této části turné bude doprovázet londýnský power metalový sextet DRAGONFORCE! I tato kapela kolem extrémně rychlých kytaristů Hermana Li a Sama Totmana své fanoušky brzy potěší novou řadovkou – vyjde v polovině srpna a bude se jmenovat “Maximum Overload”. Jak to na ní bude vřít, posuďte ve žhavém klipu k prvnímu hitu „The Game“.

Vstupenky na jediný koncert skupin EPICA a DRAGONFORCE v Česku za zaváděcí cenu 550,- Kč (platnou do konce září) jsou už v prodeji – na našem webu nebo v předprodejních sítích.

Navíc, vám na koncert nabízíme i VIP vstupenku – za cenu 1.100,- Kč získáte osobní setkání se všemi členy sk. EPICA, plakát turné podepsaný všemi členy, VIP kartičku s klíčenkou na krk a přednostní / dřívější vstup do klubu. V prodeji je omezený počet VIP vstupenek!