EKTOMORF (Hun)

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/11/2011
Kde: PRAHA, Klub Matrix
Vstupenky

Maďarská hardcore/thrash senzace EKTOMORF zahraje v PRAZE!

13. 11. 20:00 PRAHA, Klub Matrix
Speciální hosté: CRIMINAL (Chile/UK), LIQUID GOD (Ger)

Kapela EKTOMORF vznikla už v roce 1994, založil ji zpěvák a kytarista Zoli Farkas, ale do světového povědomí se dostává až v roce 2003 po úspěšném navázání spolupráce s uznávaným dánským producentem Tue Madsenem, který kapele pomohl najít svůj osobitý styl, super silný a moderní. V jejich textech se odráží diskriminační a sociální problémy, bolest a zlost, ale také povzbuzení. Jejich hudba spaluje! Kombinace cikánského folkloru s rytmickými kytarami, agresivními bicími, syrovým, naléhavým vokálem a dalšími moderními elementy drsné muziky je natolik unikátní, že se EKTOMORF jednoznačně řadí mezi nejúspěšnější maďarské kapely všech dob, což jen potvrzuji svými velmi intensivními a energií nadupanými live představeními. Ektomorf letos zazářili i na festivalu Masters Of Rock! Nyní přijíždí dobýt PRAHU!

Speciálními hosty koncertu jsou thrashmetalová kapela CRIMINAL (Chile/UK) a němečtí progresivně-alternativní psycho metalisté LIQUID GOD.

Země se zachvěje a positivní poselství kapely EKTOMORF zboří všechny blokády, sjednotí dav a poté všichni, jako jeden muž vplujeme na taneční parket! PRAHA, Klub Matrix, neděle 13. 11. od 20:00 hodin.