DORO PESCH (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 06/10/2011
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

Heavy-metalová královna DORO PESCH zavítá do ZLÍNA!

6. 10. 2011 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

DORO PESCH je bezesporu jednou z nejúspěšnějších žen ve světě Hard´n´Heavy. Je to už neuvěřitelných a krásných 25 let, co tato metalová dáma brázdí světová pódia a dodává vždy klasický, poctivý, odvážný a vášnivý metal. DORO slaví své 25 leté jubileum velkým turné a novým DVD! A POZOR! Velkolepé oslavy jsou plánovány také ve městě rocku a metalu u nás – ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café – 6. října 2011!

Metalová královna, plavovlasá dáma koncertních pódií, rozesmátá valkýra. Jistě existuje velké množství dalších pojmenování pro tuto německou heavymetalovou zpěvačku. Dorothee „Doro“ Pesch v 80. letech působila v heavymetalové bandě WARLOCK. Přítomnost ženy v tvrdší muzice se tenkrát příliš nenosila. Přesněji řečeno, až na výjimky byl metal téměř výsadním mužským teritoriem. DORO však dokázala, že tomu tak být nemusí. Jako jedna z čelních průkopnic žen na metalové scéně je známá právě tato düsseldorfská rodačka. Svou pozici vždy obhájila charakteristickým hlasovým projevem a odzbrojujícím sebevědomím. Její poslední, aktuální deska „Fear No Evil“ s čitelnými hardrockovými momenty je jako její poselství a opět připomenula, že DORO má stále moře elánu na rozdávání.

DORO vás nyní zve na svoji velkou oslavu svého čtvrtstoletí ve světě rocku a metalu! 6. října 2011 od 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café!

Nechte se unést její svůdnou kombinací ženské něhy a metalové razance!