DIVOKEJ BILL

Kdy: Zpět na přehled akcí 16/06/2007
Kde: ROŽNOV p. R., venkovní koupaliště
Vstupenky

Rocková kapela roku 2005 a vítěz Českého Slavíka 2006 – nejoblíbenější kapela u nás – DIVOKEJ BILL vyráží do ROŽNOVA pod Radhoštěm!

Logo_DB06

Agentuře Pragokoncert, která je pořadatelem hudebně-divadelního festivalu VALAŠSKÉ DIVADELNÍ LÉTO se podařil husarský kousek. Pátý ročník festivalu zahájí naše nejoblíbenější a nejúspěšnější kapela posledních let – DIVOKEJ BILL. Koncert se uskuteční v sobotu 16. června od 19:00 hodin na venkovním rožnovském koupališti.

Po loňském obrovském úspěchu, kde měli „Billové“ na své plavbě téměř všude vyprodáno se pro letošní léto rozhodli odehrát jen pár vybraných velkých festivalů a jedinečných štací, mezi které zařadili i Rožnov pod Radhoštěm, a festival Valašské Divadelní Léto!!! Koncert na rožnovském koupališti bude jediným open-airem na střední Moravě.

Čeká nás velkolepá hudební a světelná show na obrovské scéně! Hostem rožnovského koncertu bude kapela Temperamento.

Vstupenky na koncert můžete zakoupit v Rožnově v Knihkupectví Lukáš, Pergamen, v agentuře T-Klub, v IC Valašského království. Ve Frenštátě v Informačním centru a nebo přes Internet a prodejních místech sítě Ticketstream.

Tak nezapomeňte – v sobotu 16. června od 19:00 hodin na venkovním rožnovském koupališti vypukne obrovská megashow, na kterou jste všichni srdečně zváni.

KONCERT SE USKUTEČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ !!!