DIVOKEJ BILL

Kdy: Zpět na přehled akcí 10.04.2006 – 11.04.2006
Vstupenky

Divokej Bill vydďż˝vďż˝ novinkovďż˝ album “Divokej Bill” a vyr��� na velkolepou koncertnďż˝ plavbu.

10.4. od 20:00 hod. OLOMOUC – Sportovnďż˝ hala University Palackďż˝ho

11.4. od 20:00 hod. ZLďż˝N – Sportovnďż˝ hala Novesta

Rocková kapela roku 2005 – DIVOKEJ BILL s novým albem v rámci svého MegaTour s námořnickou tématikou také v OLOMOUCI a ve ZLÍNĚ!

divokejbill_213Divokej Bill vydal v březnu novinkové album „Divokej Bill“ a vyrazil na dobrodružnou, velkolepou koncertní plavbu…

 Agentura Pragokoncert je správcem hned dvou moravských přístavů, kam se „Billové“ v rámci své dlouhé plavby chystají a kde jim rádi poskytneme vroucí přijetí. 10. dubna ve 20:00 zakotví jejich koráb v OLOMOUCI, ve sportovní hale University Palackého a 11. dubna ve 20:00 pak veZLÍNĚ ve sportovní hale Novesta!

Nové album, jehož součástí je i skvělá společenská hra „Divokej Bill“, a celé turné se nese ve znamení námořníků, lodí, vzdálených obzorů a cestování. Muzikanti tak připodobňují své cesty po republice a koncertech k plavbě po moři a jednotlivá města k přístavům, kde se námořníci (muzikanti) občerstvují a veselí.

 Čeká nás velká show! Velkolepé scéně bude dominovat příď zámořského korábu!

DIVOKEJ BILL je v současné době jedna z nejpopulárnějších skupin na české hudební scéně. Při udílení cen hudební TV Óčko získali 8. února v pražské Lucerně 1. místo v kategorii „Rocková Kapela roku 2005“ ! Jejich koncerty patří mezi nejnavštěvovanější, jejich písně či alba zaujímají přední místa v hitparádách a na žebříčcích prodejností (v současnosti mají prodáno přes 100tis. desek).

V průběhu své nekonečné dobrodružné plavby navštíví Divokej Bill přes 40 hal, amfiteátrů, letních kin a dalších prostorů. Jako hosta na všech svých koncertech, tedy i v Olomouci a ve Zlíně představí skupinu PROHRÁLA V KARTÁCH, která rovněž vydala nové studiové albumJaký to bude za vodou“ .

divokejbill