DÍVČÍ VÁLKA

Kdy: Zpět na přehled akcí 27/10/2014
Kde: Benešov, Kulturní dům Karlov
Na Karlově 2064
256 01 Benešov
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 349,- Kč; 389,- Kč; 399,- Kč
Vstupenky

Divadlo FRANTIŠKA RINGO ČECHA přijíždí do BENEŠOVA s legendární divadelní komedií

 

DÍVČÍ VÁLKA

 

Vážení přátelé skvělé zábavy,

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí do Benešova s legendární a fenomenální DÍVČÍ VÁLKOU. Tuto hru shlédlo už více než 500 000 diváků po celé České republice, ale i v zahraničí a je stále jednou z nejžádanějších Čechových her.

Není třeba představovat tuto nejúspěšnější a nejoblíbenější divadelní komedii všech dob. Po téměř dvou hodinách nejskvělejšího „čechovského“ humoru se vám nebude chtít jít domů. Čechovo divadlo přijede se svými největšími hvězdami, aby vám co nejvěrněji a nejvtipněji vyobrazili příběh věčného boje mezi muži a ženami.

Stále dokola se budete smát božskému pěvci Lumírovi, udatnému Bivojovi, vtipnému knížeti Přemyslovi, nezkušenému panici Ctiradovi nebo podivně „obojetnému“ Vojenovi/Častavě. Mužskému oku zalahodí ženské postavy hysterické a zkušené Vlasty, kypré Kazi a panensky svůdné Šárky. S obdivem pak zůstanete stát nad jejich neutuchající krásou, ale i hereckým nadáním.

O nezapomenutelný zážitek se vám postarají:František Ringo Čech – Ctirad, Miluše Bittnerová – Vlasta, Sandra Pogodová – Kazi, Martina Šťastná – Šárka, Petr Jablonský – Přemysl, Mojmír Maděrič – Lumír,Petr Martinák – Vojen/Častava, Roman Skamene – Bivoj a další.

Představení se odehraje v pondělí 27.dubna v KD Karlov v Benešově.

Začátek je v 19:00 hodin. Vstupenky je možno zakoupit exklusivně v síti ticketportal – www.ticketportal.cz