Dívčí válka

Kdy: Zpět na přehled akcí 26.01.2017 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 390,-Kč
Vstupenky

DÍVČÍ VÁLKA František Ringo Čech nejhranější a nejnavštěvovanější divadelní komedie všech dob!

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí se svou legendární hrou Dívčí válka do Masters of Rock Cafe!

Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. Vždyť za posledních jedenáct let (od obnovené premiéry v roce 1998 do současnosti) bylo odehráno téměř 860 repríz, které shlédlo více než 400 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.

Soubor vystupuje v tomto hvězdném obsazení: 
Sám autor František Ringo Čech se představí v roli vladyky Ctirada, v roli knížete Přemysla vystoupí Jiří Štědroň, imitátor Petr Martinák ztvární Vojena a zároveň Častavu, v roli božského pěvce Lumíra uvidíte skvělého Mojmíra MaděričeRomana Skamene uvidíte jako vladyku Bivoje, Sandra Pogodová se zhostí role Vlasty, Martina Šťastná vystoupí jako manželka Bivoje – Kazi a Anna Kadeřávková jako ctnostná panna Šárka.

Autor a ředitel Čechova Prozatímně Osvobozeného Divadla F. R. Čech si vyhrazuje právo uvádět na scénu nové objevy a talenty – budoucí hvězdy domácí i světové umělecké scény.

Představení je připraveno na čtvrtek 26. ledna od 19:00 hodin v Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově.

Předprodej vstupenek: Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově tel: 777 701 592, v Golden Apple Cinema tel: 571 817 255