Disney on Ice – Reach For The Stars

Kdy: Zpět na přehled akcí 16.01.2019 
Kde: Ostrava, Ostravar Aréna
Ruská 3077/135
700 30 Ostrava-jih-Zábřeh
Česko
Cena: 690,-Kč - 1.290,-Kč
Vstupenky

Pro velký zájem o vstupenky na lední revue Disney On Ice – Reach For The Stars přidáváme pro ostravské vystoupení nové představení!

Tuto jedinečnou rodinnou bruslařskou show budete moci navštívit také následující den a to ve středu 16.1.2019 od 18 hodin!

Vstupenky na přidané vystoupení jsou od této chvíle v prodeji v předprodejní síti Ticketportal!

Pořiďte si svou vstupenku již nyní! O představení je značný zájem, proto neváhejte se zakoupením své vstupenky!

OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA
15.1.2019 (18:00)
16.1.2019 (18:00)

Největší rodinná lední revue Disney On Ice přijíždí do České republiky! Představí celosvětový hit Ledové Království a další nesmrtelné postavičky z pohádek Walta Disneyho!

Myšák Mickey, Myška Minnie, Kačer Donald a Goofy vás zavedou do kouzelného pohádkového světa ve velkolepé lední show Disney On Ice – Reach For The Stars. Objevte magický svět Ledového království s Annou, Elsou a veselým sněhulákem Olafem a zazpívejte si s nimi legendární písně jako “Najednou” a “V létě”. Proplujte hlubinnou vodní říší s Ariel za zvuků Sebastianovy krabí kapely, ocitněte se Na Vlásku s Locikou a Evženem Houžvičkou za doprovodu sborového zpěvu banditů z hostince U zmuchlaného káčátka a v neposlední řadě zažijte “Tenhle příběh náš, který starší je než čas“ – tedy nesmrtelnou klasiku Kráska a zvíře v této oslňující bruslařské podívané!

Nezapomenutelné dobrodružství s Myšákem Mickeym, Myškou Minnie a jejich přáteli z Disneyho království můžete vidět v jedinečné show Disney On Ice – Reach For The Stars v pražské Tipsport aréně (15. a 16. 12.2018) a také v ostravské Ostravar aréně (15. a 16. 1.2019).

Po tříleté pauze se tak do České republiky vrací Disney On Ice, originální lední revue s nesmrtelnými Disneyho příběhy, který každý zná. Disney On Ice láme rekordy v návštěvnosti po celém světě a již po několikáté si ji můžete vychutnat v době vánočních svátků také u nás!

Nezapomenutelný audiovizuální zážitek, profesionální bruslařské výkony, originální kulisy a ladnou choreografii za doprovodu oblíbených Disneyho hudebních hitů zajišťuje Feld Entertainmnet.

Disney On Ice – Reach For The Stars – to je nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!

Lední revue vám přináší agentura Pragokoncert. Více info na www.pragokoncert.com a www.disneyonice.cz

 Vstupenky budou k dostání exkluzivně v předprodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz)