DISNEY ON ICE – Princess Classics

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/12/2008 – 21/12/2008
Vstupenky

DISNEY ON ICE – Princess Classics

Největší světová rodinná lední revue DISNEY ON ICE – PRINCESS CLASSICS přidává dvě nová představení!

Pro ohromující zájem o tuto nejkrásnější lední show plnou nejoblíbenějších princezen z dílny Walta Disneye, přidává pořádající agentura Pragokoncert navíc nově 8. a 9. představení!

PRAHA, TESLA Aréna (HC Sparta) Čtvrtek 18.12. v 18:30 hod. Pátek 19.12. v 15:00 hod.

Předprodej vstupenek na nově přidaná představení v prodeji!

princess_Classics_photo-03

Nejoblíbenější princezny z dílny Walta Disneyho se představí v lední revue Princess Classics, která byla uznána za nejkrásnější lední show na světě! V roce 2006 ji jen v Budapešti vidělo víc než 68 tisíc lidí a pro obrovský zájem se vrací na turné po Evropě. Před vánočními svátky tak bude možno shlédnout tuto velkolepou show poprvé také v ČR v PRAZE a její ledové Aréně HC Sparta!

Pátek 19.12. 18:30 Sobota 20.12. 10:00, 14:00 a 18:00 Neděle 21.12. 10:00, 14:00 a 18:00

princess_Classics_photo-16

Popelka, Aladdin a princezna Jasmína, Malá mořská víla, Šípková Růženka, Kráska a zvíře, Legenda Mulan a Sněhurka a sedm trpaslíků. Přijďte si vychutnat magický svět půvabných princezen z těchto světoznámých pohádek a prožít na vlastní kůži jejich příběhy plné romantiky, dobrodružství a zábavy.

Uvidíte skutečnou americkou live show s oblíbenými postavičkami všech pohádkových hrdinů v podání čtyřiceti vítězných krasobruslařských párů v dokonalých kostýmech za doprovodu hudby, úžasných světelných efektů a pyrotechniky. Nádherná scéna s majestátním zámkem, létající koberec, ale i opravdoví Mickey a Minnie přesvědčí každého diváka o jedinečnosti této nejuznávanější lední revue propracované do nejmenšího detailu. Celý tvůrčí tým amerických talentů, někteří přímo z Broadwaye, stejně jako krasobruslařští choreografové z celého světa, se dali dohromady, aby vám přinesli tuto absolutně nádhernou show. Jak říká producent Kenneth Feld: „Toto velkolepé představení Disneyho srdci milých princezen okouzlí každou věkovou kategorii. Jsem hrdý, že se nám podařilo vytvořit nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.“