Disney on Ice presents Magical Ice Festival

Kdy: Zpět na přehled akcí 19/12/2014 
Kde: Tipsport arena
Za elektrárnou 1082/1a
170 00 Praha-Praha 7
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: Vstupenky zakoupíte před představením na pokladně Areny.
Kontakt: Pragokoncert Bohemia, a.s.
+420224235264
info@pragokoncert.com
Vstupenky

 Disney On Ice přiváží Magical Ice Festival

Pozor!! Pro enormní zájem přidáno již šesté a zároveň poslední představení v pátek  19.12.2014 od 18:00 hod.!!

Vstupenky na představení zakoupíte na pokladně před vystoupením!

S ohledem na obrovský zájem o vstupenky na největší lední rodinnou show Disney on Ice – Magical Ice Festival jsme se rozhodli vyjít vstříc neutuchajícímu zájmu fanoušků této jedinečné lední revue a přidáváme do prodeje již šesté představení, které se uskuteční v pátek 19.12.2014 od 18:00 hod.!

 

Můžete se těšit na historicky nejúspěšnější Disneyho pohádku Ledové království, která oživá v této lední revue, stejně jako pohádky Malá mořská víla, Na vlásku, Kráska a zvíře…

Pořiďte si svou vstupenku již nyní! O představení je nesmírný zájem, proto neváhejte se zakoupením své vstupenky!

PRAHA, TIPSPORT ARENA (Praha 7 – Výstaviště),
19.12.2014, začátek vystoupení – 18:00

20. 12. 2014, začátek vystoupení – 10:00, 14:00 a 18:00,
21. 12. 2014, začátek vystoupení – 10:00 a 14:00.

Na vlastní oči uvidíte Annu, Elsu, Olafa, Myšáka Mickeyho, Myšku Minnie, Arielu, Lociku spolu s dalšími oblíbenými Disneyho postavičkami na jednom ledovém kluzišti, které se v poslední předvánoční víkend.

A navíc si můžete vychutnat speciální představení sester Anny a Elsy z Ledového království – Oscarem oceněného a nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob z produkce Walta Disneyho. Diváci zažijí dobrodružnou cestu do severských hor spolu s veselým sněhulákem Olafem, nebojácným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem, jak pomáhají sestrám na cestě v příběhu plném akce, dobrodružství, kouzel a nezapomenutelných postaviček z dílny Walta Disneyho.

”Po dobu 30-ti let existence Disney On Ice, Feld Entertainment čekal na tak skvělý film, jakým je Ledové království”, říká producentka Nicole Feld. “Tou nejvíce vzrušující součástí premiérového uvedení postav Anny a Elsy na ledové kluziště je skutečnost, že mají velice silné a inspirativní poslaní skvěle rezonující mezi diváky, a tím je hledání pravého smyslu lásky.

V režii Feld Entertainment, Magical Ice Festival propojuje příběhy nejodvážnějších Disney hrdinek s propracovanou a strhující choreografii, která nenechá diváky sedět – naopak diváka donutí zpívat, tančit a držet palce své oblíbené Disneyho postavičce na jeho dechberoucí cestě! Myšák Mickey a Myška Minnie provádí diváky půvabnou krajinou zázraků, kde potkávají mimo jiné kraba Sebastiana, dcery krále Tritona z “Malé mořské víly”, skupinu výtržníků z pohádky “Na vlásku” anebo postavy z filmu “Kráska a zvíře”.

“Sloučením momentů z klasických Disneyho příběhů do nejnovější filmové senzace jménem Ledové království a jejich kombinací s hudebními či komediálními elementy jsme objevili unikátní epickou cestu napříč jednotlivými příběhy”, říká producentka Juliette Feld.

Producentky Nicole Feld a Juliette Feld daly dohromady spoustu talentovaných, aby vytvořily tuto úžasnou lední show.

více info na www.disneyonice.cz

Vstupenky zakoupíte na www.ticketportal.cz, www.ticketart.cz, www.ticketpro.cz