DIE HAPPY (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 01.11.2012 – 10.11.2012
Vstupenky

DIE HAPPY s Martou Jandovou oslaví dosažení svého 1000 koncertu dosud největším turné v ČR!

1. 11. PLZEŇ, KD Šeříkovka
2. 11. VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Jupiter Club
3. 11. PARDUBICE, Žlutý Pes
4. 11. ČESKÉ BUDĚJOVICE, Art Igy
6. 11. PRAHA, SaSaZu
7. 11. OSTRAVA, Garage Club
8. 11. BRNO, Melodka
9. 11. ZLÍN, Masters Of Rock Café
10. 11. JESENÍK, sál okresního úřadu – Petagon

Agentura Pragokoncert, která exklusivně zastupuje německou rockovou skupinu DIE HAPPY, zveřejňuje termíny jejich nového, dosud největšího samostatného turné po ČR! Podzimní 1000 gigs and more czech tour 2012 zahrnuje 9 koncertů po celé zemi a Marta Jandová se tak po roce vrací na místo činu a všechny vás zve k velkým oslavám 1000 koncertu, který odehráli letos v zimě a odstartovali tak u nás svižně další tisícovku!

Život rockové kapely DIE HAPPY (Ger) se návratem frontmanky, půvabné Marty Jandové, zpět do Čech sice mírně zkomplikoval, Marta nejen, že se vrhla do porotcovského křesla megasoutěže “Česko-Slovenská Superstar”, ale také hraje hlavní roli v muzikálu divadla Broadway Mona Lisa, ale co by byl život Marty bez pořádného rocku, a tak i v tak nabitém programu si Marta na svou kapelu čas našla a nezanedbává ani rock´n´roll a koncertování.

Jejich muzika je plná emocí, ucítíte z ní naději, touhu, úspěch, ale i selhání a zklamání. Je o lásce, o hněvu, o agresi, o smutku, o radosti. Je to zkrátka rock´n ´roll, bez kterého Marta ani kluci v kapele a ostatně ani nikdo z nás neumí a ani nechce žít!

“1000 gigs and more – Czech Tour” to je podtitul turné, v rámci něhož DIE HAPPY odehrají hned 9 koncertů po celé ČR! Přijďte! DIE HAPPYstartují svůj druhý tisíc koncertů právě u nás! Ať se jim to povede co nejlíp