DIE HAPPY (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18/10/2014
Kde: PRAHA, Rock Café
Národní 116/20
110 00 Praha-Praha 1
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 500,-Kč
Vstupenky

DIE HAPPY mají od konce února nové album. V létě zahrají na Masters, aby se v říjnu vrátili – s unplugged show!

i8162_binner

Martu Jandovou a její skupinu čeká neobyčejný rok. DIE HAPPY, kteří letos slaví 20. výročí vzniku, vydali poslední únorový den novou, osmou studiovku „EverLove“. V jejich třinácti skladbách se odráží fakt, že členové kapely spolu prožili polovinu svých životů, kterou strávili ve vzájemném přátelství stejně jako to, že Marta se vloni v srpnu stala mámou – nechal se slyšet bubeník Jürgen Stiehle. Ani tentokrát není nouze o echt rock, což z pozice koproducenta desky pohlídal Henning Rümenapp – kytarista GUANO APES.

Hity z alba „EverLove“, stejně jako starší oblíbené pecky DIE HAPPY si naživo poslechneme v klasickém rockovém setu na festivalu Masters od Rock ve Vizovicích.

Nedlouho nato, v sobotu 18. října, se DIE HAPPY do republiky vrátí, aby na pódiu Rock Café Praha, stylizovaného do scény útulného obývacího pokoje, odehráli unplugged show. Kvartet hudebně doprovodí několik hostů – Patrick Wieland na kytaru, Lutz Möller u piana nebo Tayfun Schulzke za bicími. Rockové skladby vystrojené do akustické večerní róby – to je slogan těchto koncertů…
Vstupenku na koncert DIE HAPPY Akustik Tour 2014 za zaváděcí cenu 400,- Kč si objednejte odsud nebo zakupte v obvyklých předprodejích.