DIE HAPPY (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 04/11/2011 – 12/11/2011
Vstupenky

DIE HAPPY s Martou Jandovou se vrací do ČR hned na několik koncertů!

4.11. BRNO, Melodka
5.11. PLZEŇ, KD Šeříkovka
6.11. VELKÉ MEZIŘÍČÍ, Jupiter Klub
7.11. PRAHA, Retro Music Hall
9.11. ČESKÉ BUDĚJOVICE, KD Vltava
10.11. PARDUBICE, Žlutý Pes
11.11. ZLÍN, Masters Of Rock Café
12.11. OSTRAVA, Garage Club

Speciální hosté: NIL (CZ) a GATE CRASHER (CZ)

Agentura Pragokoncert, která exklusivně zastupuje německou rockovou skupinu DIE HAPPY, zveřejňuje termíny jejich nového, dosud největšího samostatného turné po ČR! Podzimní Red Box Tour zahrnuje hned 8 koncertů po celé zemi a Marta Jandová se tak po dlouhých 4 letech vrací se svým turné k nové desce do ČR!

Život rockové kapely DIE HAPPY (Ger) se návratem frontmanky, půvabné Marty Jandové, zpět do Čech mírně zkomplikoval. Marta nejen, že se vrhla do porotcovského křesla megasoutěže “Česko-Slovenská Superstar”, ale také hraje hlavní roli v muzikálu divadla Broadway Mona Lisa. Ale co by byl život Marty bez pořádného rocku, a tak i v tak nabitém programu si Marta na svou kapelu čas našla a vznikla deska s názvem “Red Box“.

Nová deska je plná emocí, ucítíte z ní naději, touhu, úspěch, ale i selhání a zklamání. Je o lásce, o hněvu, o agresi, o smutku, o radosti. Je to zkrátka rock´n ´roll, bez kterého Marta ani kluci v kapele a ostatně ani nikdo z nás neumí a ani nechce žít!

“Red Box Tour 2011″ – to je podtitul turné, v rámci něhož DIE HAPPY odehrají hned 7 koncertů po celé ČR! Přijďte! Speciálními hosty všech zastávek bude česká kapela NIL s živelnou kráskou Hankou Kosnovskou v čele a populární brněnská rocková banda GATE CRASHER, která nabídne první ochutnávky z připravované desky “Bitterfly“.