Destruction (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 11.10.2016 
Kde: Praha, Storm Club
Tachovské nám. 290/5
Žižkov,130 00 Praha-Praha 3
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

Kultovní thrash metalisté DESTRUCTION představí svou novou desku v Praze!

Němečtí thrash metalisté DESTRUCTION vydávají po čtyř letech nové album! Od doby vzniku v roce 1982 je novinkové album »Under Attack« v pořadí již dvanáctá studiovka. Tito tradiční metalisté stáli v 80. letech u zrodu thrash metalu a svou tvorbou ovlivnili již stovky kapel po celém světě! Nová studiovka nám dle frontmana Schmiera nabídne rychlé, chytlavé a originální party, tak jak to DESTRUCTION umí!

Nenechte si ujít LIVE představení této novinky 11. října v pražském klubu Storm! A to není vše! Společně s DESTRUCTION zahrají také další tři kapely!

A protože thrash metalu není nikdy dost, zahrají v tento večer i FLOTSAM & JETSAM, kteří loni oslavili již 30. výročí svého vzniku! Role druhé předkapely se ujmou švédští heavy metalisti ENFORCER a povedenou soupisku zakončí thrash metalové trio krásných slečen NERVOSA. Ale nenechte se zmýlit křehkým pohlavím, hrají tvrďácký thrash metal!

Všechny kapely uslyšíte 11. října v pražském klub Storm! Tento lákavý metalový večírek si rozhodně nenechte ujít!

Vstupenky jsou k dispozici za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 31. srpna na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.